• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

harison

Da smo mi gore u jednu ruku neki, mi bi organizovali 2 traktora sa prikolicama i lagano gore nas 10 - 15 bi to uradili za 4 dana bilo bi odlicno

HeAd

ma ja picim ogorjelicu pored zita i dole na pracu
necu ni voziti dole niz kamenolom (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

harison

Deki

Glavni  police:( za sve bi trebao biti (VIP) tek bi se tada vidjela promjena na Jahorini  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( OC jadnici ne smiju prepustiti nasem VIP-u da odradi posao kako treba  8)

BOJAN-BG

STOLICE SU CUDO TREBA POSLE DA SE POLJULJAJU (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

AzzazeL


Ozimican

ne bojim se ja kamenja imam ja pomocne tockice na skijama austin:( austin:(

skiDeki

Quote from: harison on 29 December, 2009, 21:56:33
Deki

Glavni  police:( za sve bi trebao biti (VIP) tek bi se tada vidjela promjena na Jahorini  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( OC jadnici ne smiju prepustiti nasem VIP-u da odradi posao kako treba  8)
Ajmo onda glasanje, referendum, sta god treba da se pravi covek stavi na pravo mesto!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: HeAd on 29 December, 2009, 21:49:49
ma ja picim ogorjelicu pored zita i dole na pracu
necu ni voziti dole niz kamenolom (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Bas tako, samo cik cak...al bezati od kamenoloma pored stubova..i sa  strane gde su ga gomilali!!!!

Bojan NS


MarijaBB

Al ste se aktiviraliiiiii. BL kisa.

Radne akcije............. a jel ce Brena da slece helikopterom   ludzatobom:((

DarkoN

ljudi ovo je nocna mora, pa vise ni tarlahanje ne pomaze. kako je krenulo imacemo cak 3-4 dana skijanja ove sezone.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Quote from: vanja8 on 29 December, 2009, 16:19:25
Topovi trebaju ,u pravu je Marko ,svi mi dolazimo prvenstveno radi skijanja .Klima je ista i na Kopu i Jahorini a razlika je ogromna.
Da svim tim ljudima a prvenstveno djeci omoguèe malo razonode i u¾itka.

Skijala sam ja na vjestaku na Kopaoniku. Uzmi tonu brasna pa prospi po brdu i skijaj..... To ti je to. Temperatura ka poraste i vjestak se krene topiti kao i prirodni snijeg. A ovih dana nema ni temperature za vjestacki snijeg kako valja.
Prosle godine je bila opsta "izgibija" za aranzmane na Kopaoniku. Mi smo uplatili u nevembru da bi skijali u januaru i to smo jedva nasli slobodno. Evo danas kad bih htjela da uplatim aranzman na Kopaoniku, mogu da biram.
Vec nekoliko godina situacija se dramaticno promjenila.

Aktulni su last minut aranzmani. Bas zbog klime i iznenadnih nepovoljnih uslova za skijanje.

dasas

Quote from: darkon on 30 December, 2009, 09:50:31
ljudi ovo je nocna mora, pa vise ni tarlahanje ne pomaze. kako je krenulo imacemo cak 3-4 dana skijanja ove sezone.

nemoj tako... vidi ovo http://www.accuweather.com/world-forecast-15day.asp?partner=forecastfox&traveler=0&locCode=EUR|BA|BK002|JAHORINA&metric=1
z:s) z:s) z:s) z:s) :bravo::(

pinkpanter

Quote from: dasas on 30 December, 2009, 10:29:55
Quote from: darkon on 30 December, 2009, 09:50:31
ljudi ovo je nocna mora, pa vise ni tarlahanje ne pomaze. kako je krenulo imacemo cak 3-4 dana skijanja ove sezone.

nemoj tako... vidi ovo http://www.accuweather.com/world-forecast-15day.asp?partner=forecastfox&traveler=0&locCode=EUR|BA|BK002|JAHORINA&metric=1
z:s) z:s) z:s) z:s) :bravo::(

E ova je preognoza pravo losa. Ne da fulaju vec fulaju na kvadrat.  ;)
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

raca

http://www.weather2umbrella.com/umbrella/balkan/winter.php

Ovi najavljuju snijeg i nize temperature za vikend.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.