• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

enkidu

Quote from: skiDeki on 29 December, 2009, 20:02:33
Ja uvek idem u februaru  i nije nijednom omanulo, kasno mi mje cekati mart :)

Ma i u februaru i u martu!  :bravo::( :bravo::(

skiDeki

Ove godine, ako u martu bude snega gledacu da uletim jedan vikend da dva dana samo skijam :) Nisam puno daleko-270km
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


HeAd

pa ja sam rekao sad ova smjena sto je gore nek pokupi fino kamenje i spremi staze  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

I kad oni pokupe kamenje Head, moze lepo da utegne staze (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

enkidu

Quote from: skiDeki on 29 December, 2009, 20:10:36
I kad oni pokupe kamenje Head, moze lepo da utegne staze (:smijeh:

Mudro, pragmatièno, takoreæi: GENIJALNO!  :D

Gospodo, dosta ste dizali rakije, hajd' lagano na kamenje  (:smijeh:

Big_DANE



HeAd

ma uvijek je gore i bilo kamenja mada mozda ga sada ima malo vise...jbg sljedece godine bice bolje :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Zaista ne znam kako su ljudi u OC organizovani ali teba da bude jedan police:( (glavni i odgovorni) za staze, jedan  police:(za vertikalni transport, jedan police:(  da kontrolise ostale police:( police:( police:(, itd... Mislim kad bi svako snosio odgovornost za svoj deo ovlascenja sve bilo mnogo, mnogo drugacije!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Mox

 s:nij) SE OCEKUje iza petka xD :Dsubota i nedjelja :))

BOJAN-BG

kakav obrt sto se tice vremena za sledecu nedelju  :(  YR.NO

skiDeki

Cuti boki vidis da je dobro! Zivelo tarlahanje&jodlovanje police:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

DOBRO JE DO 04.01. A POSLE OPET U PLUS BEZ SNEGA AKO SE OPET NE PROMENI NESTO >:(

gosha969

Iskreno, nisam ni obracao paznju na kamenje/stenje na stazama [nedopustiva bruka ostaviti tako], jer jedva ima snega za sankanje, kada ne pada kisa. A kisa evo danas pljustala i na prvoj od 4 skakonice, u Obezdorfu. Sto rece neko, samo Alpi i to mesta preko 2000m garantuju skijanje u ovoj novoj klimi, ako se uplacuje unapred.

Topovi su normalna stvar, ali ni oni nisu svemoguci ako je temperatura u plusu i jos pljusti kisa.

Pohvalan je trud VIP ekipe na promociji Jahorine, ja sam evo tu 4. put od 2005., bio sam i kada je bilo 2,5m, ali i sada na 2,5cm snega i nisam siguran da li cu ponovo dolaziti, jer unapred da uplacujem vise nemam nameru, a retko mogu [zbog posla] da dignem sidro kada vidim povoljnu prognozu za sutra. Moja familija ce ostaviti oko 1500e u hotelu Kosuta [i okolini] kome ni grejanje ni voda nisu normlana stvar [ostale sitnice necu da pominjem], sestosedi su ostavili kamenolom na stazama, prirodu necu da krivim, ali topovi svakako nisu pomogli jer ih neprosto nema. Sada je vise nego ocigledno da je bilo bolje da sam pukao 2.500 soma na recimo Kaprumu ili u Francuskoj i skijao, nego prosao k'o bos po trnju za soma manje.

Zelim vise srece narednim smenama sa snegom i izbegavajte stenje  :)