• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE


HeAd

naravno da se krenulo u realizaciju mnogih projekata i to je pohvalno...jbg gdje bi mi bili da nije rata bilo...jbt gledam kicbil...na 1800metara nadomrske visine ...pa kad se nisam slagirao KICBIL bre.....sam grad na 800 metara...da nemaju topova crkli bi...naime....
koliko god su ovi sestosjedi bitni i nove zicareja toliko su topovi i mehanizacija....i malo mi pretjerujemo ovdje sa onim topla atmosfera i rakija...to je isto bitno ali skijanje je ipak malo bitnije...bar meni....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

dzaba bilo kakva atmosfera i prijatni ljudi ako nema skijanja.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Croazy

Pare nisu problem - para nema:-)))

HeAd

ma ima para bice para...dok je MILE !
samo mi je zao sto nema snijega i sto taj sugavi snijeg koji je trebao da padne i dadne punu podrsku novom sestosjedu i skijanju jbg..nije pao...al dobro pasce pa makar i u aprilu  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

marko0806

Jel ima tko kak u informacoju dali ce sutra da radi koja zica bilo koja da napravim jedan spust i da mirno mogu kuci

HeAd

marko jesi gore???
ako si gore ti najbolje znas situaciju :D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Mox

Aj lose je sto ce se prije nove opet snijeg otopit a jos losije je to sto ce tacno u vrijeme od 10 do 2 h navecer padati kisa negdje i sa grmljavinom...ccc gdje ovaj svijet vodi :S

CICID

Head slazem se, rakijica moze 2 dana, treci dan vec dosadno bez snijega. Treba pod hitno pokriti bar jednu stazu topovima. I usput, danas je trebalo pustiti bar baby lift da vrti, da je bilo prave volje to se moglo napraviti. Ipak u ovom terminu dolazi vecina ljudi s malom djecom i puno bi im to znacilo.

HeAd

pravo da ti kazem malo je suplja prica ono dobra atmosfera i rakija je najbitnija...ako tako budemo pricali i na tu pricu hvatali turiste nikad Jahorina nece biti europsko skijaliste ...Jahorina mora da bude sa utegnutim zicama i stazama i naravno sa dobrom zurkom i u sred dana i u sred noci...al sve mora da bude pod spagom da bi se moglo da parira sa europskim skijalistima...jer realno gledajuci tek sada utrka za turiste pocinje, a sljedece godine i BiH ulazi u bezvizni rezim...znaci prava trka za svakog gosta tek sada pocinje....sad mi mozemo tarlahati koliko god hocemo ali to je tako....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

gosha969

Quote from: HeAd on 27 December, 2009, 21:29:20
gosha zao mi je radi svega sto prezivljavas gore...ali trebao si se malo raspitati za kosutu to je stvarno dres od hotela....

Danas je bilo mnogo bolje, mislim nista od skijanja, ali klinci su se bar sankali, bar nije bila kisa i bljuzga  :)
Ujutro nas je ozarilo sunce, isli smo na izlet do vrela Bosne [predivan dar prirode], svratili do Zelje na cevape, pa nazad na sankanje  :)

I dalje gledam prognozu, mrka kapa, pasce nam sneg u petak popodne i noc, tek da nam "olaksa" voznju nazad za Beograd  :(
Ako bih znao da ce u subotu biti skijanja, video bih da produzim jedan dan, da overim taj sestosed  ;D

A sto se tice Kosute, za te pare je prosle godine bilo OK, dobra je lokacija, bio je topao i pun, deca imala drustvo, jurili se po holovima a ja pio pivo na miru  ;D...  Sada je za neprepoznati
...

Sto rece neko, ko prezivi ovu godinu, sledecu je na*ebao  ;D

HeAd

jbg... sto se tice hotela ja kad idem gore sam ili u Hotelu San ili Lavina ili Dva Javora....to su ti moji hoteli ...nema greske  ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Ma s jedne strane ste totlno u pravu...dosao sam na planinu da skijam, a ne da rakijam il jagnjetinu glockam!!!! To je jedino EXTRA SECANJE I OSECAJ koji ostaje skijasima kad se onako umorni vrate posle skijanja...da maznu malo neko kolko toliko kvalitetnog mesa i koju domacu radzu!!!! :)

Drago mi je da je danas bio predivan dan...pa ste gosha969, ti i decica mogli da se sankate.... :D
Znaci KOSUTA je urnisana skroz na skroz!? Ja sam bio pre 2 godine u Kosuti i bilo je sasvim OK...ja licno ne trazim bog zna kakav smestaj...nisam finansijski u mogucnosti ali ipak i da imam para trazio bi neku kako bi rekao ''topli dom' sa dobrim domacinom! ALI STA SAM HTEO RECI > KLOPA  U KOSUTI < BRUTALNA BILA!!!!!!  Sad ne znam kakva je situacija... al svaka cas glavnom kuvaru-©EFU na fantasticnoj klopi...cak je zadnji dan kad smo isli ispekli nam neko zivotinjku nisam previse zagledao samo sam oglodjao deo :P !!!!  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Speed

Aaaa koliki su ovi sestoguzi da se prepadnes........

gosha969

Ljudi u Kosuti super, kuvar odlican, klopa tesko razbijanje... Trenutno nas ima 9, moji roditelji, zena i ja, dvoje klinaca [4 i 6], pored nas jedan solo lik i jedan mladji par. U Kosuti je inace svedski sto, ali sada kuvar kuva samo za nas i sluze nas kao kraljeve... Ali tu se zavrsava sve dobro... Usli smo u leden hotel i jos je leden, dogrevamo sobu kvarcnom peci jer im je nedavno pukla neka cev pa se nisu na vrme zagrejali, bar tako kazu... Vode malo ima, pa malo nema, imaju vazduha u cevima, a sve je pusto, otprilike se osecam kao Dzek Niklson u Isijavanju, ako ste gledali taj horor :)
Sobe su oronule, 70% sijelica u hotelu ne radi, kvake se raspadaju... Vec ce ga neko kupiti za male pare i srediti, bice odlican jer je lokacija odlicna, arhitektonski je odlican... Curi mi baterija na laptopu...  :) Pozzz