• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Hare nemoj veceras da tarlahas da ne bi pao sa krova (:smijeh: ( ja cu odraditi tvoju smenu) Pozdrav za tebe, VIP-a i drustvo :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina


pinkpanter

Svaki put kad pogledam prognozu za narednih 7 dana pravo se sjebendisem. Nevjerovatno kako promjene prognozu iz dana u dan i to na gore tako da je prognoza i poslije nove godine mnogo losa bar po ovim sad predvidjanjima. Vise lici na martovsku nego na januarsku. Jbg!
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

BOJAN-BG

 STANAS JE NA FORUMU  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
34 gostiju, 21 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
BOJAN-KR, miloss, n3rk0, krilozof, hladni, mbat, mikiforce, ISO, pinkpanter, kale_ok, dindi, neilpryde, greeny, Charlene, darkon, Mixa_23, HeAd, Pineapple_Express, loopjunkie, duki, vladimir

Bojan NS


skiDeki

Vreme je fantasticno samo da ima snega da ovi ljudi skijaju umesto sto setaju po stazi :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

borderka

uh bolje stanje nego juce kako vidim na kamerama :) valjda ce se bordati za vikend

DarkoN

kakav bi ovo bio dan samo da se nije otopio onaj snijeg. valjda ce ga pasti jos.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

loop




ovdje su stabla odlucila srusit nesto  ludzatobom:((
allways stand sideways!

HeAd

skijanje danas kako vidim samo na kupresu...imam osjecaj da jahorina je jedina planina u europi bez topova  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

zver

ali je jedina na svijetu sa dobrom rajom i finom rakijicom..... devil:(

Bojan NS

Quote from: zver on 28 December, 2009, 16:06:27
ali je jedina na svijetu sa dobrom rajom i finom rakijicom..... devil:(

Mislim da nije jedina, èuo sam za jednu dobru u Argenitni  ludzatobom:((


skiDeki

Ranije se to nije moglo desiti, ali jbg klima se menja :(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Samo polako ljudi...vi mislite da je lako bilo izdejstvovati da se zamene zice...i da se 2xSESTOSEDA namontiraju i isplate!!!!!!!  ideea:(
Nije to kao kad odes u radnju i kupis skije ili bord..i to je to...za 2 min namontiras vezove..i udri....  3:(
IPAK SU LJUDI KRENULI DA RAZMISLJAJU KAKO TREBA I IDU U DOBROM PRAVCU...E SAD..NE MOZE SE SVAKOM UDOVOLJITI!!!
100 LJUDI 100 ÆUDI!!!!! SLEDECE GODINE PO MOM MISLJENJU CE BITI VRLO DOSTA POSLA!!!! DOSTA OBIMNOG!!!  :o :o
PRAVICE KAKO SU REKLI PONAVLJAM: TOPOVE NA PRACI...PROSIRIVATI I SREDITI POSTOJECE JEZERCE..SREDJIVATI STAZE..PROSIRIVATI STAZE....I MONTIRATI JOS 4 ZICE ( nadam se ce biti neki noviji trosedi ili cetvorosedi) !!!!!!!!  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
KAKO STE DO SAD MOGLI BEZ TOPOVA MOZETE JOS JEDNU GODINICU PREZIVETI!!!!!!!!!!
A I DA IMAS TOPOVE TEMPERATURA MORA BITI ISPOD 0 C stepeni!!!!!!  3:(