• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

otrov

@gosha
put pod noge .. fino pada .. ako ne bude snijega za skijanje bice za snjigovica, a bolje ti je na jahorini nego u kuci .. odi gore bice ti super pa taman po blatu, a izgleda i optimisticno za pocetak januara .
share it with friend or two

vip-jahorina


snjezana

Quote from: davor77 on 27 December, 2009, 22:10:10
@gosha
put pod noge .. fino pada .. ako ne bude snijega za skijanje bice za snjigovica, a bolje ti je na jahorini nego u kuci .. odi gore bice ti super pa taman po blatu, a izgleda i optimisticno za pocetak januara .

gosha je veæ na jahorini a peroo pita da li da mijenja termin  ;)

Pada snijeg  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

otrov

obnevidio sam gledajuci ovu kameru, a i napio se citajuci VIP-ove postove tako da ..... :) pero jesi krenuo ? snjezo naspi i meni jednu rakiju i opisi taj snijeg :)
share it with friend or two

vip-jahorina

Jadni hare je isto sa mnom, hehe, ka¾e da vas pozdravlja

snjezana


Big_DANE

Ja nesto ne vidim da pada!? Slabo jako!???!  A rakija davore77 u SKI RESTORAN DEKI

bataneo NS

Quote from: vip-jahorina on 27 December, 2009, 22:22:15
Jadni hare je isto sa mnom, hehe, ka¾e da vas pozdravlja

POZDRAVI I TI HARETA OD MENE  :)

Big_DANE

Quote from: bataneo on 27 December, 2009, 22:27:51
Quote from: vip-jahorina on 27 December, 2009, 22:22:15
Jadni hare je isto sa mnom, hehe, ka¾e da vas pozdravlja

POZDRAVI I TI HARETA OD MENE  :)

POZDRAV I OD MENE ZA NAJ TARLAHARA SVIH VREMENA- HARETA !!! :D

Big_DANE

VIP-e sta je sa kamerom kod RAJSKE!??  Mogli ste ti i Hare da popravite kad ste tu u blizini !!! :P

vip-jahorina


Big_DANE


vip-jahorina

I evo mene malo da vas pocastim mada nisam u nekom dobrom stanju :p hehe vrijedilo bi se premijestiti u dekijev restoran jer idemo u off ono skroz vas stovani harison ode u restoran pa se dole piskaramo

p.s.
Sto se tièe stanja na jahorini pada malo jaèa susnjezica, ima magle vidljivost nekih 20tak metara

BOJAN-BG

vipe lako je tebi kad si u dobrom drustvi pozdravi nedu i boska ako su sa vama i vidimo se od 30.12 u lavini