• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Samo se ti javi VIP-u dan pre kretanja i dobices dalje instrukcije. Jel' te obradovala moja prognoza?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

bataneo NS

da... :)   valjda si pogodio :)

skiDeki

Samo ti spremi skije i rakiju :) ima da bude bolje nego sto si zamislio ;D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

otrov

koliko ima sanse da se ovo malo snijega sto je palo malo zaledi u toku noci ? ima li minusa?
share it with friend or two

DarkoN

u sarajevu pada snijeg temperatura je oko 0 sto znaci da je na jahorini bar malo hladnije, ali najbitnije je da pada.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

otrov

hvala darkon .. sad  puf:) puf:) puf:)
share it with friend or two

DarkoN

nema na cemu, sad zurim na krov da tarlaham da ovo potraje.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

peroo

hej ljudi.. nadam se da æe biti snijega.. ja bih trebao doæi 2.1. i dolazim radi skijanja. pa bi molio ove iskusnije da mi pomognu u vezi odluke... termnin bih mogao zamijeniti za neki u 2.mjesecu... sto mi vi predlazete?? dal da dodjem 2.1 ili da mijenjam termin. koliko snijega treba za normalno skijanje??

gosha969

Citam vas vec mesec dana, ali nisam se ukljucivao... Pre samo 10-ak dana sam bio euforican, kako i nebi kada je i u mom Beogradu bilo 30-40cm snega... A onda je dunuo fen i sve pocistio za jedan jedini dan, a koliko sam gledao na web kamerama, isto se desilo i na Jahorini. Ja svejedno nisam otkazao jucerasnji dolazak, ali poslednju nadu sam izgubio jos u cetvrtak... Tada je i najavljeno zahladjenje i sneg, opet preraslo u dalji topli talas i kisu...

Nocas je napadalo 10-15cm, ali onda je pre podne poceo pljusak... Ej pljusak na kraju decembra na Jahorini... Ode ova klima u... I umesto da napada jos 10-15cm i da mi omoguci da overim prvi novi ski-lift jos od 1983. ja sam eto gackao po blatnjavoj bljuzgi... Ni na sankanje decu nisam mogao da vodim, mokar vlazan sneg cak ni to nije dopustio...

Wem kameru na Kosuti gledam sa terase sobe, a trenutno u hotelu ima 9 (devetoro) gostiju. Hotel je ledara, nema vise od 10 stepeni u holovima i sobama, ustvari danas mozda ima 15-18 posto su nam dali kvarcne grejalice. Ockujem da ce ga uskoro neko kupiti, posto je doveden do ruba propasti, tako se to radi kod nas u Srbiji, verujem da ni ovde nije drugacije... Sada kucam iz Bistrice koja bar ima WiFi i ne sedimo u skafanderima.

Zao mi je sto nemam bolje vesti, ali zima je tek pocela, bice i snega i skijanja, za nas ovde na zalost ne. Prosle godine smo bili u istoj 7-dnevnoj NG smeni, ali smo lepo skijali, doduse ne i na Praci.

Cujem sutra sunce pa cemo verovatno na izlet do Vrela Bosne...

Pozzz

Big_DANE

Quote from: gosha969 on 27 December, 2009, 21:22:30
Citam vas vec mesec dana, ali nisam se ukljucivao... Pre samo 10-ak dana sam bio euforican, kako i nebi kada je i u mom Beogradu bilo 30-40cm snega... A onda je dunuo fen i sve pocistio za jedan jedini dan, a koliko sam gledao na web kamerama, isto se desilo i na Jahorini. Ja svejedno nisam otkazao jucerasnji dolazak, ali poslednju nadu sam izgubio jos u cetvrtak... Tada je i najavljeno zahladjenje i sneg, opet preraslo u dalji topli talas i kisu...

Nocas je napadalo 10-15cm, ali onda je pre podne poceo pljusak... Ej pljusak na kraju decembra na Jahorini... Ode ova klima u... I umesto da napada jos 10-15cm i da mi omoguci da overim prvi novi ski-lift jos od 1983. ja sam eto gackao po blatnjavoj bljuzgi... Ni na sankanje decu nisam mogao da vodim, mokar vlazan sneg cak ni to nije dopustio...

Wem kameru na Kosuti gledam sa terase sobe, a trenutno u hotelu ima 9 (devetoro) gostiju. Hotel je ledara, nema vise od 10 stepeni u holovima i sobama, ustvari danas mozda ima 15-18 posto su nam dali kvarcne grejalice. Ockujem da ce ga uskoro neko kupiti, posto je doveden do ruba propasti, tako se to radi kod nas u Srbiji, verujem da ni ovde nije drugacije... Sada kucam iz Bistrice koja bar ima WiFi i ne sedimo u skafanderima.

Zao mi je sto nemam bolje vesti, ali zima je tek pocela, bice i snega i skijanja, za nas ovde na zalost ne. Prosle godine smo bili u istoj 7-dnevnoj NG smeni, ali smo lepo skijali, doduse ne i na Praci.

Cujem sutra sunce pa cemo verovatno na izlet do Vrela Bosne...
Pozzz

3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:(

HeAd

gosha zao mi je radi svega sto prezivljavas gore...ali trebao si se malo raspitati za kosutu to je stvarno dres od hotela....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


Big_DANE

Pooz Pooz pooZ...pa u svakom slucaju se lepo provodite ... naravno ne vrhunski...al ....   ;)
Ali ako ti nije tesko da ubacis nekoliko slika novih sestosjeda na forum!!????  :D :D :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Unapred hvala!

vip-jahorina

Pozdrav svima iz lavine. Snijeg pada a mi dernecimo

Big_DANE