• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Hvala Marko i mi se nadamo snegu.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

evo markana stigao na jahorinu :bravo::( :bravo::( :bravo::(
markane uzmi flasu i lagano
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

otrov

nesto opasno pada, mada me cetvrtak i petak nikako ne raduju . pa zar opet jugo ?  mogli bi i motke poceti sisati :)
share it with friend or two

BOJAN-BG

pada li sneg gore slabo se zabelelo nesto

lena

sad sam sa jahorine, padalo je ali nije to to, bilo je jacih i slabijih momenata, temperatura nije toliko niska da bi se odrzao.
mozda u toku noci bude nesto hladnije i vise padavina
VIP Jahorina Woman Team

vip-jahorina

Da se nadigradim na lenu. Pada i dalje i svese konacno zabjelilo! Ako nista drugo, bar je ljepse vidjeti.
Marko, gdje si smjesten?


vantunov1

evo mi krecemo sad brzo iz rijeke, nosim skije pa makar isao gore pjeske i  spustio se 2 puta ;D ;D
valjda cemo docekat bar koju rundu sa sestosjedom :-\

s:nij) s:nij) sta bi dao da sad padne... i tarlahao autocestom do gradiske ako treba

zver

kaj ako nebu skijace po jahi mozes se skijat po vodi na kantridi...hahahahah.....sretan put i uzivaj rego sa puno  s:nij) s:nij) s:nij) i rakijice...

DarkoN

sad cu moci mirno da legnem da spavam. mozda nece biti dovoljno za skijanje ali je bar prijatnije za oko. odoh ja jos malo na krov izgleda da je ovo silno tarlahanje pocelo da pali, moram prvo da popijem jednu .  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

metrobg


loop

pada  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
allways stand sideways!

Big_DANE

OLaaaaaaaaaa.... KONACNO JE URODILO PLODOM TARLAHANJE I JODLOVANJE!!!!!!!  :D :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
OVO JE VEC JAKO LEPSI PRIZOR ZA MOJE OCI!!!!!!!!!!!!!!!  ludzatobom:((


ALEXH

samo nek pada ... dabogda pado 10 dana zaredom :D

vantunov1

Quote from: zver on 26 December, 2009, 23:59:05
kaj ako nebu skijace po jahi mozes se skijat po vodi na kantridi...hahahahah.....sretan put i uzivaj rego sa puno  s:nij) s:nij) s:nij) i rakijice...

hahha dada samo da su pance na nogama!!! ;--)))))))))))))

http://www.youtube.com/user/salomonfreeskiTV#p/u/0/-PZGhIgAdLc