• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

marko0806

Sta je na jahi jel pocelo nesz dobro koliko je stupnjeva

BOJAN-BG

prognoze su totalno deprimirajuce  :( :( :( ,slaba vajda od tarlahanja (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Prognoze su katastrofa, sve u plusu :'( :'( :'(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

irvas

Evo, nade ipak ima :)

http://www.yr.no/place/Bosnia_and_Herzegovina/Republika_Srpska/Jahorina~3205994/

BOJAN-BG

tu nadu sam prvu pogledo i do 04.01 dreba da padne 20-30cm a od toga 2-3 dana u plusu :-\ :-\ :-\,ljudi daj te nam info gde je dobar provod za nas sto dolazimo gore

HeAd

Bojane pa toliko se o tome pisalo....meni licno je najbolji provod na stazi :bravo::(
ali kako je trava party najbolje ti je u Rojalu i u ...cek da razmislim...nema nigdje vise..rojal i to je to (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

hvala na savetu bicu par dana i nazad za beograd po svoj prilici

HeAd

bojane ....idi kada ima snijega...mislim da ce od 02.01 da odcepi....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

marko0806

Ajmo pozitivno, valjda ce da pDne nest do nove da napravimo koji spust
mi sad krecemo, ne nosim valjda uzalud skije sa sobom

BOJAN-BG

Quote from: HeAd on 26 December, 2009, 09:56:00
bojane ....idi kada ima snijega...mislim da ce od 02.01 da odcepi....
TREBO BI DA OSTANEM DO 09.01 PA CE MO VIDETI OD SITUACIJE A PASCE NESTO BAR ZA SANKANJE  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

bataneo NS

Ja idem od 2.1 i nadam se da ce biti snegaaa za skijanjeee  s:nij) s:nij) s:nij)

Big_DANE

hehehehe...bice za sankanje :P  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Pasce veceras  s:nij) ...trebalo bi...kazu svi  3:( i sutra bi trebalo da pada  s:nij) !!!
TARLAHAMO AND JODLUJEMO SVI!!!!!!!!!!

harison

Ocekujemo poslije nove godine skijanja tj od 04.01.2010 :P svima sretno i nek nam padne makar 5m da se ne sekiramo  ludzatobom:((

Big_DANE

ooOooo..HAREE....bemti taj tvoj net!!!! Slazem se sa tobom...tek posle 4-5.januara moze biti skijanja... ideea:(
mozemo da gledamo i nadamo se sneznim padavinama!!!! s:nij) s:nij) s:nij)
Vreme je takvo da cak ni snz.topovi ne bi bili od nikakve koristi jer je debeli plus!!!!!!!  3:( 3:( 3:(

harison

Sad sam se na tvoj net prikacio pa lagano samo :D

A ne znam jel pametno uzimati topove jer ce opet poskupit skipass i to pravo puno a i nece nista postici samo ce stajati gore na plus temperaturi ... gledam takmicenje u snb i ski jump snijeg pada u Austriji ne zali nimalo, cak nas je i snijeg napustio zaboravili su nas svi nema ni bozica kao nekad ni nove godine grudvanje pa zezanja nema vise toga djed mraz nas zaboravio ono skroz i njemu recesija....skinite vezove sa skija namontirajte druge i cekamo da Jadran dodje do Sarajeva pa lagano vodeno skijanje  ideea:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: