• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

zburkos

Svim prijateljima zelim sretan Bozic......
Svaka cast za ovu ekipu iz Slovenije, to su istinski zaljubljenici u planinu i nasu Jahorinu :bravo::( :bravo::(
To je ono sto ja kazem nije na planini sve u skijanju ima nesto i u druzenju, upoznavanju novih ljudi, dobrom provodu i kao i uzivati i u preljepom ambijentu Jahorine....

milfex

Ja sam gore sa drustvom u ponedeljak pa sta nam bog da! Ako u nedelju bude neke naznake za  s:nij) onda mozda ponesem i skije u protivnom nista od skija, mogu samo ponjet korpu da berem cvijece  :'(


otrov

samo nek je petak prosao .. pomozi boze sad .. sretan bozic svima koji danas slave .. ja sam pojeo curku a jedva cekam kad ce krmak na razanj :P a onda Jahorina i pecanje ili skijanje .. nije bitno :)
share it with friend or two

vip-jahorina

ja se slazem s tobom, ubejdljivo najbolja prognoza.
vjerovatno imaju server probleme tako da i mi imamo samo stare podatke....

ako vam nesto znaci, vjetar je okrenuo sa juga polako u pravcu sjeveroistok ... sto znaci da je malo zahladilo, jos niti priblizno kako bi trebalo, ali bar neka promjena


Nippon

Ovo skijanje izgleda veliki peh.
Em sto nema snijega uz to jos mi je kcer danas uhvatila visoku temperaturu  :'(.
Imamo termin 26.12.-02.01. pa smo morali odgoditi dolazak za nedjelju uz nadu da ce kcer ozdraviti  ::).

Pozdrav svima.


marko0806

Odlucilo je drustvo mi ipak sutra dolazimo.
Vipe ostali  aj molim te recite mi gdje je najbolji novogodisnji provod u sarajevu, negdje si napisao al nemogu nac
neki dobar restoran sa zivom muzikom gdje gostuje poznati pjevac,pjevacica. Uglavnom dobAr provod sa zivom muzikom
sutra mislimo stat u sarajevo i gledat za docek

Croazy

Ja sam najbolju Novu godinu docekao lani u Sarajevu ludzatobom:(( Urnebes u kaficu Baghdad pa nakon toga u rane jutarnje sate cigani u Holliday In-u. Ozbiljan dernek ;D u Holliday Inu je bila dobra svirka sa zivom muzikom a Baghdad i Hacienda su ti super izbor uz DJ-a. Oba se nalaze na Barscasiji jedan preko puta drugog. Za neke druge restorane ne znam ali znat ce VIP sigurno.

01xxx01

Quote from: marko0806 on 25 December, 2009, 19:45:41
Odlucilo je drustvo mi ipak sutra dolazimo.
Vipe ostali  aj molim te recite mi gdje je najbolji novogodisnji provod u sarajevu, negdje si napisao al nemogu nac
neki dobar restoran sa zivom muzikom gdje gostuje poznati pjevac,pjevacica. Uglavnom dobAr provod sa zivom muzikom
sutra mislimo stat u sarajevo i gledat za docek

Imate na otvorenom proslavu kod vjecne vatre, bice hrpa nekih izvodjaca, izmedju ostalog Dubioza kolektiv.
U Domu mladih DJ Outwork.
U Jezu trubaci.
Imate sutra vece Urbana u Colosseumu... A Van Gogh u Domu mladih sad u nedelju.
I da, cula sam da se na zeljeznickoj organizuje nekakav dance event za novu godinu, DJ-evi, ovo-ono...

vantunov1

ja idem sutra sa raba, al preko rijeke pa me to izadje samo nekih 650 km. hehe

IDEMOOO austin:( austin:( austin:(

marko0806

hvala ljudi, tebi iz raba sretan put!
mi vise preferiramo docek uz zivu muziku gdje se moze sjest.
vip je spomenul neki restoran sa dva imena koliko se sjecam???
kakvo je vrjeme na jahi kod nas dosta zahladilo i kisa pada pa se nadam da ce na jahi uskoro s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)


iinnaa