• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

01xxx01

Quote from: skiDeki on 24 December, 2009, 22:10:19
Ja sam tarlahao sve do sad, sad sam usao u kucu da pojedem nesto, pa nazad. Cini mi se da sa severozapada ide nesto!!!!
P.S. cuo sam se telefonom sa Haretom, i on tarlaha, samo mu net nesto ne radi pa se nejavlja ovde. Inace kad smo se konsultovali, zakljucili smo da bi prvog vikenda sledece godine biti oko metar snega s:nij) s:nij) s:nij)
Najpouzdanija vremenska prognoza koja nikad nije omanula http://www.hare_i_deki_tarlahanje.com

(:smijeh:  (:smijeh:  (:smijeh:


skiDeki

Snjeznice, ti iz ECMWF-a, pr vo nazovu Hareta i mene pa onda rade prognozu (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

ja sam sad sisao sa krova da popijem jednu onako s nogu i vracam se odmah nazad, dozvali smo kisu jos samo da predje u snijeg i sve je ok. tarlahanje rules!!! (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

rakia jo

  hoce li pasti sneg do januara.. trebao bih doci i skijati....? hvala

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 24 December, 2009, 22:33:41
Snjeznice, ti iz ECMWF-a, pr vo nazovu Hareta i mene pa onda rade prognozu (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
OJ LJUDI JA SAM SE VRADIO SAD SA TARLAHANJA....i BOGME POCELA NEKA KISICA DA PADA!!!!!!!!!!!!!!
ALKOHOL + TARLAHANJE = SNEG!!!!!!!!!!!!!!!! TO JE NAJBOLJA FORMULA!!!!!!!!!!  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DekiDeki

Zamoljavam tarlahace da ispostuju proceduru i koriste iskljucivo Zestoka alkoholna pica...
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

skiDeki

Dobro jutro za sve tarlahace i forumase :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

FreakBL

E, ekipa iz Banja Luke bi mogla tarlahati oko Incelovog dimnjaka (cirka 75 metara)... To mora da upali! Trazhim 14 dobrovoljaca, ponijeti flashu rakije i kapu sa ushima. :)
Volim snijeg pa makar i na razglednici.

Peglas

Da ne otvaram novu temu... Sretan Bo¾iæ svima koji ga slave uz puno snijega!!!
...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

BOJAN-BG


Bojan NS


HeAd

Pridru¾ujem se èestitkama! s:vje)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

MiskoNS


sina

Sretan Bo¾iæ svima koji ga slave...