• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

CICID

Ma otislo je sve u 3pm, odo i ja tarlahat. U Zagrebu. Za snijeg na Jahorini. Ako to ne upali onda nece nista.

petarc

Planirao sam da sa 10-ak prijatelja dodjem za Novu godinu na Jahorinu, kao i nekoliko predhodnih godina. Poslednjih 20 dana svakodnevno smo pratili prognozu, nadali se sjajnom vremenu sa puno snega, ali na moju veliku zalost odustali zbog vremena koje ce biti pravo prolecne. Mislim da zbog celokupne situacije oko globalnog zagrevanja prolazi vreme planina ispod 2000 metara, a na moju veliku zalost i Jahorine. Gledao sam prognozu u narednih 10 dana na primer u Kortini gde ce svaki dan dnevna temperatura biti -5 - 0 sa svakodnevnim snegom. Na zalost, mislim da ce se sve veci broj ljudi u buducnosti opredeljivati za neke sigurnije varijante kada je u pitanju sneg, kako ne bi propadali planovi napravljeni jos pre dva meseca.  :(

Big_DANE

Quote from: petarc on 23 December, 2009, 23:04:50
Planirao sam da sa 10-ak prijatelja dodjem za Novu godinu na Jahorinu, kao i nekoliko predhodnih godina. Poslednjih 20 dana svakodnevno smo pratili prognozu, nadali se sjajnom vremenu sa puno snega, ali na moju veliku zalost odustali zbog vremena koje ce biti pravo prolecne. Mislim da zbog celokupne situacije oko globalnog zagrevanja prolazi vreme planina ispod 2000 metara, a na moju veliku zalost i Jahorine. Gledao sam prognozu u narednih 10 dana na primer u Kortini gde ce svaki dan dnevna temperatura biti -5 - 0 sa svakodnevnim snegom. Na zalost, mislim da ce se sve veci broj ljudi u buducnosti opredeljivati za neke sigurnije varijante kada je u pitanju sneg, kako ne bi propadali planovi napravljeni jos pre dva meseca.  :(

Petrac...mislim da ne treba da mislis mnogo nego se lepo spakuj i dodjite tamo posle 10.januara...i BICE SNEGA!!!!!!!!  :D

petarc

...vrlo rado, ali 11.01. sam vec u kancelariji

Petrac...mislim da ne treba da mislis mnogo nego se lepo spakuj i dodjite tamo posle 10.januara...i BICE SNEGA!!!!!!!! :D
Quote


DekiDeki

Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

skiDeki

E pa narode, posle svega ovoga, odoh ja da tarlaham na krovu, i u petak ce te videti cudo(uvece) ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

lola

Poslin ovoliko komentara,prizivanja i dozivanja snig jednostavno mora pasti....toliko je ¾elje u zraku... ;)

DekiDeki

Zamolio bi odgovorne subjekte ovog foruma da daju detaljna uputstva za tarlahanje,
kako bi mogli da prionemo zajednickim snagama na gorepomenutu radnju...


 :bravo::(
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

skiDeki

Imenjace slobodno na krov, i dalje ce ti se reci samo!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DekiDeki

Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

raca

http://www.youtube.com/watch?v=e8yPJGWaXQU
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

marko0806

Quote from: lola on 24 December, 2009, 01:03:19
Poslin ovoliko komentara,prizivanja i dozivanja snig jednostavno mora pasti....toliko je ¾elje u zraku... ;)
badava sve to ja zelim vec 3 mjeseca i vise, da u terminu od 26. do 02 bude snjega i skijanja i izgleda da na jahi samo vodeni park (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

ALEXH

Samo da padne prije nove godine. Zao mi ljudi koju su vec rezervisali sve za novu godinu. Ja Dolazim u Februaru iz Australie i ako tada bude losa situacija, ubicu se haha.

Glasamo za  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) :)