• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

DekiDeki

Ajde ljudi sta vam je?!

Pa od proslosti se ne zivi. Snijeg se otopio i ne vrijedi kukati za njim. Glavu gore i ispocetka.
Stavite u akciju sve plesove za dozivanje minusa i snijega, sve vradzbine i molitve, svim bogovima i svecima, bacajte grah, tarot karte ili kafene kasike... Sta god.

Malo optimizma ulijeva Drzavni hidrometeoroloski zavod Hrvatske koji najavljuje minus za vikend. (uz duzno postovanje svima, oni ipak najbolje rade taj posao)
Moje skromno iskustvo s Jahorinom govori da je lako moguce da ce snijeg ponovo zavaljati odmah nakon nove god. i tad u stvari i pocinje prava sezona.

Vip-e naredi akciju!
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!


thegrke

U ponedeljak izjutra oko 3 h sam iz NS krenuo na jahu i na romaniji me zateklo oko 7 izjutra -29 stepeni. Stignem oko 10 na Jahu, dan suncan rade svi liftovi, cak i Praca. Staze nikad bolje, mislim, ko u bajci. Odskijam ceo dan ko blesav, a onda krene jugo. U utorak jak vetar i samo tanjir na poljicama radi, al bolje ista nego nista kazem ja pa odskijam jedno 30 tanjira, sve se nadajuci da ce jugo stati a zice proraditi a onda sreda izjutra i prava katastrofa. Skratim odmor i u roku od 48 sati prodjem opet romanijom al sad je +19 stepeni. U dva dana od bajke do horora. Sta reci. Pozdrav svima i nadam se da ce sledeci gosti imati vise srece.

roPebn

Ma ljudi nemojte brinuti za snjeg!!!Nikada nas nije Jahorina do sada  nije razocarala!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Lilike

Ja se jako brinem   s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

roPebn


HeAd

gledaj te to svedrije strane ne moze jugo planinu otpuhati moze samo snijeg (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


vip-jahorina

pored naseg dekija imamo sad i deki-dekija  ;D

naravno, proci ce i ovo, glavu gore, jos sutra ovako pa ce valjda biti bolje.
sutra cu vas postediti slika, vidim da za neke nije dobro zbrog zdravlja  cr:)

Big_DANE

Quote from: ma on 23 December, 2009, 20:41:40
treba se spremiti za gvo¹ na travi

heheheheehe...GVOS na travi!!!! Uzmes neki najlon i pod guzicu bre...pa se spustat niz poljice ... :P  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Quote from: vip-jahorina on 23 December, 2009, 21:10:22
pored naseg dekija imamo sad i deki-dekija  ;D

naravno, proci ce i ovo, glavu gore, jos sutra ovako pa ce valjda biti bolje.
sutra cu vas postediti slika, vidim da za neke nije dobro zbrog zdravlja  cr:)

hahahaha..nikako nemoj da kacis slike...umrece neko VIP-e...ne treba ti to na dusi... :P
DOsta im je kamera...  3:( 3:(

vanja8

Temperatura kao usred ljeta.Ma cijeli je svijet popiz.... pa ivrijema ga slijedi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DarkoN

ljudi ja sad odoh na krov da zamjenim hareta i dekija, ako budem imao upola uspjeha kao njih dvojca bicu prezadovoljan  ;D.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: darkon on 23 December, 2009, 21:57:33
ljudi ja sad odoh na krov da zamjenim hareta i dekija, ako budem imao upola uspjeha kao njih dvojca bicu prezadovoljan  ;D.

hahahahahaha...samo napred! ja sam upravo sisao sa krova i nista :( UDRI!!!!!!!!!!!!!!!

zburkos

Alo ba ljudi, sta ste se zabrinuli.... pa bice snjega za novu i poslje najavljuju padavine....... ;D

sina

ljudi,bez panike,poslije juga ide snjeg.. s:nij) s:nij) s:nij)