• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.



fux

stanje na stazama kriticno vise kamenja nego  s:nij)

01xxx01

Mi otisli danas kod konkurencije, posto smo pretpostavili da od skijanja nema nista na Jahorini - na Kupres, Cajusu. Bilo 5 Bosanaca i 500 Dalmatinaca i sva se staza ostrugala do 2! Bas je cudno - gdje god pogledas - ravnica. Isto drugi planet! Reko' samo da prijavim.
:-X

bataneo NS

POZZ LJUDI, DANAS JE BILO SKIJANJA, NA POLJICAMA JE RADIO DVOSED I TANJIR. STAZE IMAJU JAKO PUNO KAMENJA. NA OGORJELICI JE RADIO SESTOSED ALI NIJE BILO LJUDI SAMO SU GA PROBAVALI.

DarkoN

svaka ti cast bataneo za izvjestaj.  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Bojan NS


otrov

zagrijavanje za jahorinu na kupresu :) odlicni uslovi, puno kamenja od 2pm tako da sam skroz spreman za jahorine :)
share it with friend or two

vip-jahorina

Ja upravo sa jahorine, pun slika, pa èim stignem - objavljujem

01xxx01

Quote from: davor77 on 04 January, 2010, 20:01:49
zagrijavanje za jahorinu na kupresu :) odlicni uslovi, puno kamenja od 2pm tako da sam skroz spreman za jahorine :)


vidi njega - i ja sam bila na toj stazi, danas! samo tamo nije bilo kamenja. tj. bilo je manje nego na ostalima!
:'(

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

Quote from: harison on 04 January, 2010, 09:38:14
Danas dan za skijanje samo da glavu izgubis :D od smrti te djeli 2cm snijega  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
PA NIJE BAS TAKO STRASNO HARI TAMO GDE SU RATRACI RASKOPALI SE I NE SKIJA NISU PUSTILI STAZU SESTOSEDA OGORJELICA,TRENUTNO JE MECAVA NA JAHORINI DUVA LUD VETAR I PADA SNEG

BOJAN-BG

Quote from: bataneo on 04 January, 2010, 17:52:40
POZZ LJUDI, DANAS JE BILO SKIJANJA, NA POLJICAMA JE RADIO DVOSED I TANJIR. STAZE IMAJU JAKO PUNO KAMENJA. NA OGORJELICI JE RADIO SESTOSED ALI NIJE BILO LJUDI SAMO SU GA PROBAVALI.
BATO A STA JE BILO SA DVOSEDOM OGORJELICA DOTLE IZGLEDA NISI STIGO

Big_DANE

KOLIKO JA VIDIM PADA  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)!!!!!  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

BOJAN-BG