• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

bataneo napisi ti nama kakve su staze i moze li se skijati?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

neca

posle dugog odmora posle skijanja, da se javim , danas je radila ogorjelica2 mislim dvosjed skijalo se nije bila guzva staza nije bas uradjena bila al mogle se jer je snijeg mali,bilo je jako hladno, pogotovo na vrhu sve u svemu ocjena 3

brera

Quote from: neca on 03 January, 2010, 19:19:19
posle dugog odmora posle skijanja, da se javim , danas je radila ogorjelica2 mislim dvosjed skijalo se nije bila guzva staza nije bas uradjena bila al mogle se jer je snijeg mali,bilo je jako hladno, pogotovo na vrhu sve u svemu ocjena 3

Neco, jel ljestvica od 1 do 10?

md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

Big_DANE

Quote from: brera on 03 January, 2010, 19:24:42
Quote from: neca on 03 January, 2010, 19:19:19
posle dugog odmora posle skijanja, da se javim , danas je radila ogorjelica2 mislim dvosjed skijalo se nije bila guzva staza nije bas uradjena bila al mogle se jer je snijeg mali,bilo je jako hladno, pogotovo na vrhu sve u svemu ocjena 3
Neco, jel ljestvica od 1 do 10?
MA JOK BRERA...NISU ONI FAKLUTET ZAVRSILI (mislim na gerilu OC JAHE), ZNAJU DO 5 DA BROJE!!! :P

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

hvala neco na informacijama, nadam se da ce se i sutra moci fino skijati.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

neca

heheheheh dobra konstatacija nisu oni fakultet zavrsili na skali do 5 ,pa moglo mi se sutra ako urade stazu sa ono malo snijega

otrov

bolje 2 dana po kamenju nego jedan po blatu :) ima li iko sa normalnim informacijama, tipa snijeg je zaledio, snijeg ce padati, nece biti juga niti kise i tako to :)
share it with friend or two

neca

Quote from: davor77 on 03 January, 2010, 19:49:59
bolje 2 dana po kamenju nego jedan po blatu :) ima li iko sa normalnim informacijama, tipa snijeg je zaledio, snijeg ce padati, nece biti juga niti kise i tako to :)
mozda vidovita Djemila ima onformacije dal ce snijeg padati i sl.  z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

DarkoN

ona zna 100% ma 1000%  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
eto i mene sutra gore bar da se spustim 3-4 puta.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

OVO JE PROGNOZA ZA 5 DANA!!!! DAL TACNA IL NE..AL JE PROGNOZA!!! NE MOZE MNOGO DA SE PROMENI!!!


A u NS je palo oko 5cm snega...i veceras se sve zaledilo...kakvo je stanje na Jahi tacno zna samo VIP i Bataneo!! :P

HeAd

standardno nedelja i ponedeljak skijanje....ostale dane motika i krompiranje...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

Quote from: HeAd on 03 January, 2010, 20:06:49
standardno nedelja i ponedeljak skijanje....ostale dane motika i krompiranje...
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: odavno se nisam ovako nasmijao
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: HeAd on 03 January, 2010, 20:06:49
standardno nedelja i ponedeljak skijanje....ostale dane motika i krompiranje...
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Okopavanje zimzelenog drveca!!!!!!