• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera


harison

Heheh, mislis da bi mogli prici preko ovih!!! pridjes na 5m odma pucaju
 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
 

Bojan NS


Simiki

Kakva je gore situacija?
Ima li snijega dovoljno za skijanje?

VIP, postavi koju sliku sa staze!!! :bravo::(

DarkoN

da li je iko skijao danas i kakve su staze?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

harison

Trenutno je u izvidnici, samo polako ljudi se sad odmaraju i rucaju popiju kaficu, e onda kad sjednu za forum nema im ustajanja  sleep:( samo lagano


amer




Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

bataneo NS


Ja mislim da je radio dvosjed Poljice...vidi se i na kameri!!! Nije VIP stigao sve da obidje!
A sto se tice SeStosjeda vrlo je moguce da ga sutra puste u pogon jer je naravno GOTOV 100%!!!!
A naravno bATO mogao bi se uslikat kod SESTOSJEDA POLJICE-BATANEO!!!!!!!!!!!!!!!

Quote

NARAVNO DA CU SE USLIKATI, ALI SLIKE CU OBJAVITI TEK NEGDE KAD SE BUDEM VRATIO SA JAHORINE POSTO NISAM PONEO USB DA PREBACIM SLIKE NA KOMP   :(

pinkpanter

Malo ste svo otisli od teme ipak je ovdje tema stanje na Jahorini. Ne kazem da niste u pravu sve stoji samo trebate otvoriti nove teme i tamo da pisemo o tim stvarima. Ako nekog interesuje stanje za naredni period i nije toliko lose bar po ovoj prognozi. Pogledajte :

http://freemeteo.com/default.asp?pid=156&la=1&gid=3205994
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

Big_DANE

Quote from: bataneo on 03 January, 2010, 18:55:58
A naravno bATO mogao bi se uslikat kod SESTOSJEDA POLJICE-BATANEO!!!!!!!!!!!!!!!
NARAVNO DA CU SE USLIKATI, ALI SLIKE CU OBJAVITI TEK NEGDE KAD SE BUDEM VRATIO SA JAHORINE POSTO NISAM PONEO USB DA PREBACIM SLIKE NA KOMP   :(

CCcccCccc....Posao si ne pripremljen na zimovanje!!! :P SAMO TI NAMA UZIVAJ SAD, BICE SLIKA!!!!!!!!!  :bravo::( :bravo::(

brera