• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Daj Bataneo nemoj da zekis..ubaci ovih dana koju sliku... da sam ja tamo imali bi svaki dan po jedno 10-15 slika..i dobar izvestaj!! :D
Daj Boze pa se gledamo ja i Jaha :D  :bravo::( :bravo::(

bataneo NS

Quote from: Pineapple_Express on 02 January, 2010, 22:35:15
Daj Bataneo nemoj da zekis..ubaci ovih dana koju sliku... da sam ja tamo imali bi svaki dan po jedno 10-15 slika..i dobar izvestaj!! :D
Daj Boze pa se gledamo ja i Jaha :D  :bravo::( :bravo::(

Dobro ako stignem da uslikam bice i ovih dana slika.. :)

01xxx01

pocelo je, pocelo! u sarajevu NULA stepeni i pada snijeg!
:bravo::(

DarkoN

ljudi neka me neko malo odmjeni ja vise nemogu ledenice su skoro do poda, ali bar pada  s:nij)- koliko vidim sa kamera na jahi sipa.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

harison

pa silazi darkon druze nas, ugri se malo sad nek malo zapada pa kad stane opet na krov  ludzatobom:((

DarkoN

ma sisao bih ja davno nego sam vodio jednu malu sa sobom da mi je lakse tarlahat pa mi se osladilo  ;D. kakva je situacija gore? sta mislis hoce li biti skijanja sutra?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

hari kakve su prognoze za sutra jel ima sanse sa ovako malo snega pusti bar zeljo

harison

NAJVJEROVATNIJE DA nece  ::) ali ako padne preko noci i desi se cudo jos na ovih 20, padne 30cm ratraci ce raditi, a o zicama javljamo sutra  (:smijeh: ihhh darkon tebi dobro bar ima neka mala, ovdje dok Dekia i mene sve cigani pa ne mozes nista ucinit  devil:(

DarkoN

nadam se da ce pasti tih prijeko potrebnih 30 cm snijega, a ja sada odoh da skijam..... makar i na igrici. jbg hare sad ce gore navaliti sa svih strana ne sumnjam da ces se snaci, a ja za to vrijeme mogu samo da  ::)-
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

SAD sam sa jahorine, opet je u onom svom elementi, bijela, apsolutno sve je prekriveno snijegom. Nisam mjerio snijeg, ali od oko ga je 20-25 cm, temp je -8 tako da malo manje pada.
Nisam stigao popricati sa sefom tehnièke slu¾be, ali mislim da sutra neæe biti skijanja. Jedino da cijelu noæ pada i to poprilièno pa da ekipa ujutro rano izadje na teren, ali kao sto rekoh, ne vjerujem....

Sutra æu imati malo vise vremena pa æu se malo vise raspitati

DarkoN

ljudi sad sam se obradovao u sarajevu je poceo bas da sipa, znaci isto ako ne i vise sipa i na jahi, bice skijanja bice pa makar i u ponedeljak. :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina


DarkoN

to vipe  :bravo::(, izgleda da cu u ponedeljak da budem "bolestan" pa necu moci na posao ;D
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


Big_DANE

SLIKA SA JAHE TRENUTNO JE VRH! :D  PADAJ SNEZEEEEEEEE!!!  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)