• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

sina

lijepo izgleda na web cameri.... s:nij)

DarkoN

meni je najljepse kada vidim na kameri dva da je snijeg do krova one kucice   ;D tad sam siguran da ga ima bar 1 m i da je skijanje zagarantovano.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


skiDeki

Nadamo se da ce nas bataneo informisati slikama sa lica mesta, sad je sigurno otisao do sestoseda na poljicama (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


harison

hahahaha al mu je sad drago snijeg pada i nada se skijanju sutra :p hhahhahahahaha joj poludit ce do sutra  ideea:( spavat ce ispod svog sestosjeda   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Samo mi je zao sto se nec provozati sestosedom poljica, ali ce bar da ima snega :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


skiDeki

U sremu je poceo da pada sneg, poprilicno, e da ga nekako mogu poslati na Jahorinu s:nij)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Bojan NS


Big_DANE

KOLIKO VIP-e JE NAPADALO SNEGA!?? IMA LI 20cm!??? POZZZZZZZZZZZZZzz

otrov

U Banjaluci padaju grudve :) eh kad bi samo temperatura za srijedu cetvrtak i petak bila 2 stepena niza od prognozirane 9. bi bio vrh .. VIP, hare, moze mali info o velicini i kvalitetu snijega?
hvala
share it with friend or two

harison

Na jahorini ima nekih 20-tak cm snijega i dalje nesto lagano pada, snijeg je onaj teski (mokar) od cega se najbolje prave grudve i snjesko.....u sjevernijim djelovima BiH i u sjevernoj Hrvatskoj pada u vecim kolicinama nego vamo kod nas!!!Bataneo je vec legao na korpu sestosjeda i moli boga da padne 2m kako bi vozio sutra...citali ste vremensku prognozu jahorinskog foruma molimo da ostanete na stranici i uzivate u lijepim slikama  :o

Big_DANE


bataneo NS

EVO ME OPET, IMA NEGDE OKO 20-AK  CM  SNEGA I JOS PADA, AKO BUDE PADAO CELU NOC IMA SANSE DA SE SUTRA SKIJA.  JOOOOJ DA VIDITE SESTOSEDE UZIVO OGROMNI SSUUUU.   BICE SLIKA, AL TEK NEGDE KAD SE BUDEM VRACAO SA JAHORINE. SLIKACU SVASTA I SESTOSEDE I STAZE I ZICE SVE....   :)