• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Bojan NS



pinkpanter

Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

pinkpanter

Navlace se oblaci padace  s:nij) s:nij) s:nij) . :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

vip-jahorina


neca

veje i dalje mogli bi sutra probat sestosjede !

harison

Dragi gosti i posjetioci Jahorine, napadalo je nekih 15-tak cm snijega pravo je iznenadio goste koji su tek stigli, a rastuzilo one koji su morali put pod noge i kuci...Kako snijeg pada tako se i guzva stvorila, trenutnu informaciju imamo da je neka lagana guzva od osmica pa prema Jahorini....ne znamo nikakve informacije hoce sutra sta raditi i da li ce se tabati staze to cemo saznati tek sutra (ili veceras) pa vam javimo  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

BOJAN-BG

hari javi cim saznas smorio sam se tri dana samo pijancim

harison

Dobar si  :D javaljam druge minute cim cujem informaciju :P hahahaha al jedva cekma da rasaplim koji put uhhh

DarkoN

hare uljepsao si  mi vece sa ovim informacijama, nadam se da ce mi isto tako biti i sutra dan uljepsan skijanjem. odoh da tarlaham nece li napadati jos pola metra. ;)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

harison

hahahahahh ta ti je dobra darkon, ja sad usao ove ledenice da odletim pa ponovo tarlahanje i jodlanje dobro dodje  ludzatobom:((

bataneo NS

LJUDI POZDRAV ZA SVE SA JAHORINE, JAKO JE LEPO OVDE, IMA SNEGA, ALI JOS UVEK NE ZA SKIJANJE.   PRVO STO SAM VIDEO JE SESTOSED POLJICE SA JEDNO 20-AK METARA IZ AUTA. OGROMANNN JEEEE UZIVO.  :)     SUTRA CU SVE LEPO DA IDEM DA PREGLEDAM I OGORJELICU I POLJICE SESTOSED IZBLIZA  :)

skiDeki

Info iz Vojvodine- popodne je poceo da duva jak severac, zahladilo je i namrcilo se. Mirise na sneg!!! U toku noci ce stici do Jahorine, milion % s:nij
Pozdrav za BATANEA, zelim ti puno dobrog skijanja! Jesi li poneo onu rakiju da das VIP-u ipak sam pogodio prognozu, secas se?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


milfex

Naravno ja sam jedan od onih tuznih gostiju koji je morao da napusti Jahorinu danas kad je napadalo 10cm! Jahorina nije ista planina bez snijega i toplo preporucujem da ne idete gore ako ga nema, ja sam se smorio ziv ovih proteklih 5 dana, ali boze moj sta da se radi... Vidimo se u martu ako vremenske prilike budu isle na ruku!