• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.


Fa_kE

ok, depredija me lovi, idem po rakiju i razbit æu se od tuge zbog trenutaènih prizora za web camare   :o
di je snig???
Oj pauderu moj mili ðes mi nesto, ko' da se nismo vidili ima godina dvjesto


vladimir

Cuo sam prognoze na TV-u da se ozbiljniji snijeg moze ocekivati oko nove godine. To je za one koji tada budu na skijanju.
Iz iskustva i razgovora sa drugim forumasima zakljucismo da u februaru nije omanuo posljednjih nekoliko godina.
Malo optimizma.  ;D



amer

Ljudi, februar je zakon! Zapamtite to! Ne samo na Jahorini...  :-X

vip-jahorina

evo me, pun slika i losih dojmova.
interesantno je samo sto je ovako brzo sve otislo.
jucer je situacija bila veoma dobra iako je kisa padala i jugo puhalo. ali je ocigledno sinoc sa onim olujnim jugom i kisom sve otislo u neku stvar.

nego, ja gledam naprijed, i nadam se da ce ovo veoma brzo preci u snijeg i opet ce sve biti kako treba.
meni je isto krivo sto sam pozvao prijatelje i poslovne partnere iz njemacke da dodju za NG na jahu kako bi imm pokazao malo cari jahorine, ali .....
slijede slike u toku veceri

skiDeki

VIP, cekamo slike, samo ne znam da li treba da se pripremim psihicki, jer predpostavljam da nece bas biti sjajne :'(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

moram se samo kratko na markovo vidjenje situacije osvrnuti:
neke stvari se pomjeraju s mjesta i mogu ti reci da slijedi lavina novina sa jahorine. detaljno smo o tome u forumu pisali.
stvar je u tome, da mi ovdje pisemo i stvaramo jednu veliku zajednicu, ovaj forum cita hiljade ljudi dnevno i nosi jednu tezinu. neke stvari se ne mogu promjeniti ali na dosta stvari uticemo mi kao zajednica. pa i ove promjene su jednim djelom nasa zasluga, jer se cuju daleko i snazno. s druge strane, mozemo pustiti sve stihiji koja je bila do prije 5-6 godina prisutna na jahorini, i u zadnje vrijeme imamo rezulatate toga.
Kad smo 2005 krenuli sa forumom, nemoguce je bilo dobiti bilo gdje bilo kakvu informaciju o jahorini, stanju, snijegu, padavinama, smjestaju i sl. danas imamo jednu mrezu informacija, informanata, web kamera, galerija slika, programa ... koji nas "ovisnike" jahorine hrane potrebnim informacijama.

zato milslim da trebamo i imamo pravo znati sta se desava na jahorini i imati koliko toliko uticaja na dogadjanja na njoj. pogledaj ski pas: odluka o povisenju je donesena, i niko je osim oc-a ne moze promijeniti. mi smo vikali na sve strane, forumasi se masovno pridruzili, imali smo satsnake sa ljudima na valasti. Ja licno nisam nista ocekivao, kad dodjose razliciti popusti za razlcite grupe. nije sad to nesto super veliko, ali je ipak uspjeh. svakog dana ova zajednica raste i mislim da cemo imati jos vise i vise uticaja u donosenju odluka. jer nikome nije svejdeno ako ga ovdje prozovu za njegov rad, a zna kolika grupa ljudi to cita. svako od nas se necim bavi i u nekoj struci je prisutan. zato, ne vidim razloga za depresivnim razmisljanjem sa prvim jugom  ideea:(

skiDeki

Tako je VIP, slazem se sa tobom :bravo::( Mozda smo kao zajednica promenili mnoge stvari, ali vremenske uslove ne mozemo(bar jos uvek)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

hehe deki, evo samo za tebe: slika sa jahorine (od danas)  :P
(:smijeh:  (:smijeh:  (:smijeh:  (:smijeh:

novo78

Pozdrav vipu i sve pohvale za zaslu¾eni trud. Vidimo se na Jahoini sa ili bez snega. ;D

Lilike


skiDeki

Quote from: Lilike on 23 December, 2009, 17:51:27
Ovo je stvarno slika od danas ?
Pa narvno, izleda da smo dobili moc da promenimo vreme (:smijeh:

Hvala VIP ;D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...