• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

01xxx01

ljudi, sretna Nova! dabogda nas zatrpao snijeg SUTRA!
>:D

zver

SRETNA NOVA, JEBE© STARU......NEKA NAM JAHU ZAMETE  l:k) z:s) s:vje) s:nij) KAO NIKADA; ALAL VERA LJUDI; ®IVJELI VIPOVCI JO© 100 GODINA!

Croazy

Dragi ljubitelji Jahorine, nazdravlje vam novo ljeto doslo ;D Da mi budete sretni i veseli :bravo::(

Bojans

Dragi ljubitelji Jahorine,

NEKA VAM NOVA GODINA DONESE ZLATNU RIBICU I NEKA SE ONA **** SA VA©IM ®ELJAMA.

Pozdrav iz Lj.

vip-jahorina

Narode! Sretna Nova!!!
Veèeras æe nam snijeg pasti

lilly o22

Srecna Nova godina! Prognoze od sutra izgledaju super.Sutra stizem sa porodicom. Koliko je snega potrebno da prodje ratrak? Pozz iz kisovitog Srema

metrobg


skiDeki

Zelim vam svima srecnu Nocu 2010. godinu s:nij)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

gosha969

Bili smo pre sat vremena na kracem izletu do dna Prace/Skocine, ima asfalta skoro do same staze, tacnije do starog jednoseda za koji nisam ni znao da postoji  :) Doduse na 2 mesta po vise od pola asfalta se strovalilo u provaliju, ali moglo se proci ostatkom  :)

Ako GPS ne laze to je na oko 1200m, ali na zalost pljustala nam je kisa pa nisam uspeo da se popnem do tacno ispod dvoseda sredinom staze. Zemlja je "zivo blato" ipak se otpoilo bar pola metra snega, plus ove visednevne kise, plus trenutni pljusak, plus prilicno je strmo na tom delu... Probao sam, ali posto su mi i deca bila u kolima, nisam zeleo da rizikujem bocno prevrtanje, pa sam kod prvog klizanja odlucio da se polako vratim. Ipak sam napravio fotku sa tog mesta koje jeste na stazi, ali dvosed je 50m u daljini  :)

A sada klasika, Bistrica WiFi i bazen  :)

Pozdrav svima i Srecna Nova Godina.

P.S. Popodne po prognozama sneg, a i sutra cemo se pakovati u kola po snegu, bas kao i prosle godine [sem sto smo prosle godine i skijali].

BOJAN-BG

sretna nova godina svim forumasima sad smo dosli sebi od sinocnjeg ludog provoda u lavini polako pocinje susnezica

Big_DANE

Quote from: lilly o22 on 01 January, 2010, 11:14:50
Srecna Nova godina! Prognoze od sutra izgledaju super.Sutra stizem sa porodicom. Koliko je snega potrebno da prodje ratrak? Pozz iz kisovitog Srema

Sve najbolje zelim!!! Srecna nova!

p.s.  Treba barem 50cm da prodje ratrak!!!

Bojan NS


nigor

zdravo ljudi! nov sam na forumu a i u zimskim sportovima.Trebao bih doci 09.01. sa porodicom.Da li neko ima informacije o prognozi za period od 09.01 do 16.01.?

Bojan NS


Mox

kraljevi sretna nova godina puf:)znam da ste se olesili xD puno srece snijega para zdravlja za svakog aj ode sad tek spavat hahah