• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

marko0806

Quote from: HeAd on 29 December, 2009, 15:37:50
ma marko ti si u pravu 100% samo gledaj ubuduce da ides na Jahorinu kad ima snijega  :)
a sta sad  mogu ak imam  taj termin cjeli tijedan i drustvo je bas tada slobodno ove vodine nas je malo manke islo nas 20 a prosle vodine nas je bilo oko 60 i ovi su odustali ostali bas zbog prosle godine sta u isto ovo vrjeme slabo bilo snjega i kriticni djelovi staza su doslovno bili goli samo trava i kamenje.

Peglas

Quote from: marko0806 on 29 December, 2009, 15:32:07
Quote from: harison on 29 December, 2009, 14:38:56
lako je tebi, a kako je nama sto smo uzeli sezonske  :-\  :'( :'( :'( :'(
da hare ti si tu u blizini imas nekoliko mjeseci da iskoristis
ja dodem s namjerom da se skijam prevenstveno. A onda dernek po izlascima i alkoholu(napiti se mogu i doma u garazi akk ke ekipa dobra,moja jeste)
potrosim 1000-1500 eura a ne stanem na skije, sta je najgore snjega ima i mogucnosti al se nekome neda potruditi da ljudima bar malo ugode
koju malu stazu srede, a oni kojima je stalo ko tebi i vipu i dr... Nemogu nista znacajno napravit
na poljicama jama do jame kamena ko u kamenolomu tu treba 3 metara snjega da zatrpa to, od staze ostalo 30 posto neznam kako ce raja skijat kad snjeg napada i kad guzve pocnu netko ce se slomit ova sezona bolje da cim prije prode i da se netko uhvati posla ako ove goste hoce zadrzat.
Samo rakija dernek, i dobri domacini nemogu cudo napravit.
Ja osobno se necu vratit do tog dana kad se par od toga pol ne sredi( bar topovi)
odem u slo u italiju naskijam se i vrati kuci zadovoljan.
Cak mi sada nase malo sljeme bolje izgleda od nase drage Jahorine!!!
To je smo moje misljenje i nadam se da nikog nisam uvrjedio :-X
Vjerujem ti ovo za staze, veæ sam napisao da to nije kamenje, to su stijene na stazi  >:( >:(
...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

HeAd

mislim ove godine da cu voziti smao staze gdje nije kopano za stubove sestosjeda (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

marko0806

Ljudi!!! Neka grupa ljudi spusta se sa poljica preko sume sjednu u auto i opet gore do pegija i opet spust kroz sumu
a ovi valjda VIPOVCI su im utabali snjeg sa motornim sanjkama
sve se moze kad se HOCE a valjda oc nije stalo da barem pusti zicu poljice tanjur u pogon i malo sredi stazu i neka ljudi idu na svoju odgovornost.

HeAd

ma bice od 02.01 kako vidim idu neke padavine....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Bojan NS

Nije valjda tako gadna situacija sa kamenjem? To bi u svakom sluèaju trebalo da se obele¾i nekako! Polomiæe se neko na to!

vanja8

Topovi trebaju ,u pravu je Marko ,svi mi dolazimo prvenstveno radi skijanja .Klima je ista i na Kopu i Jahorini a razlika je ogromna.
Da svim tim ljudima a prvenstveno djeci omoguèe malo razonode i u¾itka.

Croazy



HeAd

vanja gdje docekujes u BL novu???
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

CICID

Jos jucer sam napisao ali moram ponoviti. Da je nekome imalo stalo bar bi baby lift pustili da radi i onu mini djeciju stazu malo uredili i nasuli snijega, siguran sam da je bar za to snijega bilo dovoljno. A o stijenama na stazi bolje ne govoriti. Ne znaci ureðenje staze samo proæi ratracima kad ima dovoljno snijega. Ispada da svi mi ovdje kao nesto pametujemo i prigovaramo, ali priprema sezone i sam trud oko staza bi trebao biti puno, puno bolji. I to se mora promijeniti pod hitno.

vanja8


skiDeki

Gledao sam vise prognoza, od petka na Jahorini  s:nij) s:nij) s:nij) :bravo::( :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


skiDeki

Ja uvek idem u februaru  i nije nijednom omanulo, kasno mi mje cekati mart :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...