• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: vip-jahorina on 29 December, 2009, 00:24:39
@dane: i flase i buradi, svega moj dane, ima jos slika ali nisu za javnost  cr:)

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE

Kakvo je stanje na JAHI!? Da ne pada mozda neki slab sneg?!? Ima li kakvih naznaka!?  8)
U NS je zahladilo fino....  :o

AND....
JEL OVO KAMENJE PO STAZI!????


I jos jedno pitanje... Zasto gore svetla ako nema radnika!????? Da mozda ne ukrasavaju sliku za webcam!? :P

vip-jahorina

jest dane, kamenje je  :o zato smo u par navrata slikali da se zna gdje je ....

Quote from: Pineapple_Express on 29 December, 2009, 00:32:38
I jos jedno pitanje... Zasto gore svetla ako nema radnika!????? Da mozda ne ukrasavaju sliku za webcam!? :P

:bravo::(  :bravo::(  :bravo::(

dario_sa

 :bravo::( respekt.  A kojim danima mi savjetujete sa vrnem gore na pivo ? standardno vikend..ili ?

01xxx01

jao VIP-e, vozili ste se sestosjedom, uaaaaaaaaaaaa!!!!!
devil:(

priznaj, kako je?!
:-X

harison

Evo ga klip je gotov samo se ceka postavljanje zvanicnog linka :d i vidjet cete kako nam je bilo  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ja bi jos par krugova  devil:(  (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE

Quote from: harison on 29 December, 2009, 02:56:45
Evo ga klip je gotov samo se ceka postavljanje zvanicnog linka :d i vidjet cete kako nam je bilo  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ja bi jos par krugova  devil:(  (:smijeh: (:smijeh:

Odlicno...jedva cekam da pogledam klip :D .... bi jos par krugova!!!!! (:smijeh: (:smijeh:

harison

Znas nije ti ovo bezveze klip, ovo ti je profesional studio VIP Jahorina bato nema zaebancije ;) priprema se ozbiljan filmic   :bravo::( samo za clanove i goste foruma, bgm. ako neko zeli kupiti moze se javit :P  eheeee

harison

Dragi posjetioci prekrasne Jahorine i naravno www.jahorina.org stranice (da ne zaboravim Jahorinski forum) zelimo vam prestaviti kratki filmic danasnjeg desavanja na Jahorini, nakon malo truda i strpljenja film je gotov i pustamo ga u akciju :D

http://www.youtube.com/watch?v=LlDPgRGvlWA

Zao mi je zbog kvalitete ali to ce se dati srediti tek sutra :D to dat uzivajte veliki pozdrav

Bumbare




thegrke

Bravo  VIP-e, film je odlican.  :bravo::( :bravo::(

metrobg

Filmiæ je super. Nadam se da ga neæu gledati samo na youtube, veæ da æu doæi 9 januara.
Samo da je  s:nij) kao police:( na putu do jahorine.
Onda æemo se lepo  hug:(

Peglas

@Pineapple_Express
Kakvo je stanje na JAHI!? Da ne pada mozda neki slab sneg?!? Ima li kakvih naznaka!? 
U NS je zahladilo fino.... 
AND....
JEL OVO KAMENJE PO STAZI!?
Kakvo kamenje, to su stijene. :o >:( Bogami biæe deranja skija a i borda. :'(
...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

01xxx01

Quote from: harison on 29 December, 2009, 02:56:45
Evo ga klip je gotov samo se ceka postavljanje zvanicnog linka :d i vidjet cete kako nam je bilo  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ja bi jos par krugova  devil:(  (:smijeh: (:smijeh:

devil:( devil:( devil:(

odlican clip! i ja cu tako jednog dana, ha!

Big_DANE

Quote from: Peglas on 29 December, 2009, 08:35:14
@Pineapple_Express
Kakvo je stanje na JAHI!? Da ne pada mozda neki slab sneg?!? Ima li kakvih naznaka!? 
U NS je zahladilo fino.... 
AND....
JEL OVO KAMENJE PO STAZI!?
Kakvo kamenje, to su stijene. :o >:( Bogami biæe deranja skija a i borda. :'(

ZALOSNO!!!! NADAM SE DA CE NAPADATI DOVOLJNO SNEGA DA TO POKRIJE I DA CE SLEDECE GODINE TO SREDITI KAKO VALJA!!!!!