• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Lilike

Treba na sneg , treba s:nij) s:nij) s:nij) i mi dolazimo 26.12.

Big_DANE

 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:(

CICID

A sta da radi jadan covjek. I ja æu svoje ovako uèiti izgleda od 26. pa nadalje. Pa me slikaj.  ;D Sigurno neæu spavati u hotelu. sleep:(

Big_DANE

Nemoj da se nerviras posto ti ne mozes tu nista uraditi!!!!!!!! SVI SE NADAMO  I NAVIJAMO ZA SNEGU U PETAK ILI SUBOTU!!!!!!!!!!!
CAK CU SE I JA PRIDRUZITI HARETU I DEKIJU U TARLAHANJU MUDIMA NA KROVU!!! :P

marko0806

kolika je temperatura, kakvo je stanje hare, vipe?

marko0806

ja bi uradio sve sta treba za s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
al sta je tu je koliko vidim da ce i petak biti najgori!!!  3:( 3:( 3:( 3:( 3:(

vip-jahorina

za sada lose. evo sad cu ja izaci iz officas pa cu detaljnije pogledati sta i kako i malo uslikati sa strane ...

ttk


SkijasPocetnik

Ma ima sve da se preokrene sutr, ja vama obecavam totani preokret a vi meni litru domce. Pa ne moze usrani Jugo, da mi uskrati moje pprvo skijanje s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

marko0806

Ma da se mene pita ja bi sad dao neki dobrinos za topove pa da se ljudi ne sekiraju oko tok snjega
netko je napisao na forum da nema ni u americi kamoli u europi ovakav forum.
Sta ce im forum O  temama koje se ponavljaju i to koji postize 150 stranica a stalno ista pitanja. Dali ce ovo dali ce ono.ljudi vani znaju da kad se sezona otvori da nema da nece bit snjega ne ovise samo o prirodi, kad ga nema napravi se( nije to to al je ipak nesto), nego ovako svi se brinemo umjesto da dogovaramo tulume i pijanke
LJUT SAM JAKO >:( >:( >:(

marko0806

Oprostite na izjavi ali jako sam isfrustriran,
svaka cast haretu, vipu i  svima drugima, ako nista drugo doci cu na JA samo da im rundu,2,3... Uzmem.

Bojan NS

Не помажу ни топови по толикој температури


skiDeki

Nisam se nadao da ce ovako brzo staze progledati, ovo je bas katastrofa!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

fenomen el ninjo :))

ljudi moji nema vise skijanja da kazes idem na skijanje tog i toga ...to vise nema...ide se kad ima snijega...po gotovo na planinama do 2000 metara...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4