• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: gosha969 on 28 December, 2009, 21:52:43
Ljudi u Kosuti super, kuvar odlican, klopa tesko razbijanje... Trenutno nas ima 9, moji roditelji, zena i ja, dvoje klinaca [4 i 6], pored nas jedan solo lik i jedan mladji par. U Kosuti je inace svedski sto, ali sada kuvar kuva samo za nas i sluze nas kao kraljeve... Ali tu se zavrsava sve dobro... Usli smo u leden hotel i jos je leden, dogrevamo sobu kvarcnom peci jer im je nedavno pukla neka cev pa se nisu na vrme zagrejali, bar tako kazu... Vode malo ima, pa malo nema, imaju vazduha u cevima, a sve je pusto, otprilike se osecam kao Dzek Niklson u Isijavanju, ako ste gledali taj horor :)
Sobe su oronule, 70% sijelica u hotelu ne radi, kvake se raspadaju... Vec ce ga neko kupiti za male pare i srediti, bice odlican jer je lokacija odlicna, arhitektonski je odlican... Curi mi baterija na laptopu...  :) Pozzz

Kao sto rekoh KLOPA JE VRH - svedski sto :D   I DALJE JE TAKO, SAMO STO SAM JA BIO KRAJEM FEBRUARA!! :D

Quote from: gosha969 on 28 December, 2009, 21:52:43Curi mi baterija na laptopu...  :) Pozzz
VALJDA RADE UTIKACI U SOBAMA???!?!?  3:(

BOJAN-BG


vip-jahorina

evo kako je danas bilo na jahorini. obilazili smo staze ogorijelica 1, 2 i poljica/sator

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina


vip-jahorina


vip-jahorina


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

a ovaki je sinoc izgledalo kad je malo padalo, dok smi mi cugali u lavini  devil:(

vip-jahorina

naravno da vam duzan ne ostanem, ovako je sinoc bilo za nasim stolom u lavini.
cure su nam 3-4 sata pjevale na usi i ......
VIP dernek na JAHORINI !!!!

lola

prekrasne slike jahorine,iako nema puno snijega,predivna je....svaka èast fotografu ima oko za fotkanje,odliène slike... :bravo::(

Big_DANE

DJE SU FLASE I BURAD VIP-e !?????? JEL OVO FAJRONAT!?????
P.s. Zemska sto peva opasna :P

BOJAN-BG

vipe jel pevacica bila samo sinoc na proslavi ili je svako vece u lavini

vip-jahorina

trebala bi stalno biti tu ...
@dane:
i flase i buradi, svega moj dane, ima jos slika ali nisu za javnost  cr:)

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 29 December, 2009, 00:24:39
trebala bi stalno biti tu ...
@dane:
i flase i buradi, svega moj dane, ima jos slika ali nisu za javnost cr:)
hvala
cenzura na slike  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: