• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

HeAd

sad na  :o :o :o   da ...pijan sam doso i to je to (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

ja jos pijaniji ali se zabelelo bice za sankanje

BOJAN-BG

kakvi smo mi likovi na forumu mrtvi pijani glaedamo dal pada sneg na jahi  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE

hahahaha...ma dje ste pijani kad ste svako slovo potrefili kako treba :P DALEKO STE OD PIJANIH! :P

DarkoN

hahahahha to se zove opsjednutost. i meni je prva stvar koju uradim ujutru stanje na jahorini a i poslednja pred spavanje i naravno nekoliko puta dnevno. samo da ovo nastavi
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Pici na RTRS  S Jahorine s ljubavlju, i meni suza iz oka kapnula.
Snimali predprosle sedmice, snijega na 'rpe.

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :'(

brera


vip-jahorina

ima ga oko desetak cm.
ne pada vise, ali je sve bijelo i puno ljepse za vidjeti

skiDeki

Valjda ce ga pasti jos, da se moze skijati, u sredu i cetvrtak najavljen jugo >:( >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DekiDeki

Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

Big_DANE

 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:(

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Sone-BL

Jos uvjek ne vjerujem u sve ovo!!! Ovo ce mi biti prvi put da dolazim za novu god. a da nema snjega :( :( :( :( :(

ALEXH


Big_DANE

Ma nista to kukumakanje...jbg sta je tu je! TAKVO JE VREME...a mi ali bas NIKAKO NE MOZEMO da uticemo na vreme!!!  3:(
ZATO SE SPREMA STRASNI '' HARE&DANE&DEKI TEAM'' PROFESIONALNIH TARLAHARA i JODLERA DA ZAPRETI VREMENU!!   afrocool:(  devil:(  :bravo::(  :D
SVI SE NADAMO REZULTATIMA...KAO STO SU OVI OD SINOC(nekoliko cm barem za sankanje i spustanje na guzovima),
I ZAHVALJUJEMO NA OVOM  s:nij) ZBOG KOG JAHA IZGLEDA PREDIVNO!!!  :bravo::( :bravo::(