• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

SLOBODNO HAREEE!!!!! SAMO VOSTI!!!!! JA IMAM DO MILE VOLJE!!!!  cr:)
A JOOOJ  ideea:( !!! 
NIJE NAS ZABORAVIO DEDA MRAZ....:P  OVDE STE MOGLI DA GA PRATITE u 2009, uskoro ce i u 2010 nastaviti da deli poklone!! :bravo::( :bravo::(

http://www.noradsanta.org/en/index.html

pinkpanter

Evo sad sam gledao prognozu na DHMZ za Sarajevo temp. jesu u plusu ali ne tako visoke i vecinom kisovito sto znaci da bi na Jahorini moglo biti snijega u ostalom pogledajte sami.

http://prognoza.hr/sedam.php?id=sedam&param=ISE&code=14654
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

harison

OD TE BAJKE NISTA... mozda ce biti malo hladnije al bez padavina jedino kisa  >:( >:(

Bojan NS


DarkoN

tuzna i sumorna je vecina prognoza. tako da nam ostaje samo da se nadamo da ce se desiti neko cudo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

pa u sarajevu je 8 stepeni (a sinoc u 11 je bilo 18) i malo pada pa malo stane......
:(
pih.

harison

OOOOO , evo ga direktno sa Jahorine informacija da trenutno propaduje snijeg i da je temperatura znatno spala i ide u minus  ludzatobom:(( direktno sa Jahorine vas pozdravlja VIP-JAHORINA    :D :D :D , o daljnim informacijama vas obavjestavamo tokom cjele noci  :bravo::( :bravo::(  pratite Jahorinski forum


pinkpanter

Quote from: harison on 26 December, 2009, 18:08:52
OOOOO , evo ga direktno sa Jahorine informacija da trenutno propaduje snijeg i da je temperatura znatno spala i ide u minus  ludzatobom:(( direktno sa Jahorine vas VIP-JAHORINA pozdravlja   :D :D :D , o daljnim informacijama vas obavjestavamo tokom cjele noci  :bravo::( :bravo::(

Pajdo svaka cast za ovako fine vijesti uljepsao si mi ovaj mamurni dan  ;D ;D ;D ;D
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

sina


harison

Evo je nova vjest.... sada pravo pada izgleda nasi vjerni clanovi DEKI i DANE su se ujedinili i dvije noci zaredom tarlahali, a Snjeza i Vip su jodlali po danu i evo ga  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) sad pada nadamo se da ce nastavit pa da mozemo sto prije uzivati   ;)   :bravo::( :bravo::(

skiDeki

Znaci TARLAHANJE&JODLOVANJE= z:s) l:k) s:vje) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)BINGO
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

bataneo NS


skiDeki

Svaka cast bataneo, ziv si primer danasnje omladine :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Gledam ove webcam-ove, ova u rajskoj je blokirala, a na ostale dve ne vidim bas da pada, mozda je slabijeg inteziteta, pa zato ideea:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

marko0806

Pozdrav sa jahorine hladno je tu i za
koia kap susneznice ladne L nista ozbiljno nadamo se da ce past ali cisto sumljam