• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.


vip-jahorina

najbolje marko kad dodjes ovdje odes jedan dan u saraj i malo pogledas sta ti se svidja. vjeruj mi sarajevo je lud grad gdje se nenermalno dobro mozes provesti.
imas ovdje vec par uputa forumasa, sve su to prijedlozi koje ja podrzavam, jer su ok.

ja se nadam skijanju, ali provoda nece faliti  afrocool:(

vip-jahorina

ako vam nesto znaci, a meni da jer sa zapada nam uvijek dolaze padavine, nas forumas vanja nam javlja da je u istri zapuhala jaka bura!!!
cim zahladi, ce se ova silna kisa pretvoriti u snijeg. kako u BL vec pada kisa, u kombinaciji sa ovim valom bure ....

svima vama koji dolazite sutra na jahorinu zelim skijanje, a ako ga ne bude onda dobar provod. svi forumasi mogu na rakiju kod nas doci. mi smo u naselju sator, vidno oznaceni.
nadam se da ste svoje rakije spremili, jer mi smo se dobro naoruzali.

jednom se jos nadam: dobrom raspolozenju !!! nemojte nam samo doci razvucenog lica i biti nervozni. mi smo tu i ajmo se druziti !!!!


marko0806

E da park princeva, i da za bazene sam. cuo i da jana tamo na novoj godini
a vqljda ce u nedjelju bit skijanja. A sutra u satoru tulum ha!!!
Kako je sada na jahi, ak sluceno pocne padat obavezna javite, ja se vracam oko 3 na forum da provjerim stanje

metrobg

Jel se to meni èini, ili se na web-camu vidi sneg kako paducka  :bravo::(  :bravo::(  :bravo::(

Big_DANE

Evo ovo moje tarlahanje i jodlovanje u NS je urodilo plodom...poceo je da duva vetar i to bas bas jak!!!!
Nadamo se da ce doneti neke lepe snezne oblake!!!!!!!!!! s:vje) s:vje)
Kakvo je trenutno stanje na JAHI!????????
POZ SVIMA!!!!!!!!!!!!!

sssandrollina

U NS je zaduvalo  :bravo::( valjda ce i kod vas, pa da bude snega za nas sto sutra dolazimo...

otrov

i meni se cini da je nekakva bljuzga pocela da pada :)
share it with friend or two

Big_DANE

A joOooOoJ LJUDI KAKVO NEVREME U NS!!!!!!!  POCELA JE KISA DA PLJUSTI!!! TEMPERATURA JE PALA MISLIM ZA JEDNO 5 STEPENI... l:k)
  :bravo::( :bravo::(!!!!!!!! T A R L A H A J T E   &  J O D L U J T E !!!!!!!!  :bravo::( :bravo::(

metrobg


Bojan NS


Big_DANE


otrov

share it with friend or two

leone

http://vreme.yubc.net/prognoza3dana.php?kv=1&idg=67&idz=5&idf=2892