• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

harison

Ljudi moji dragi, snijega ako bude do 03.01.2010 god. bit ce uredu, al mislim ako ga bude do tad dovoljno da se moze skijati. Ako ne idem gore, dobio sam novu haubicu pa lagano popravit ove sestosjede gore.... >:( vrjeme je uzasno najavljuju snijeg tek u NEDJELJU 03.01. do tada svima onima koji idu ubrzo na Jahorinu i ne mogu nas pratit preko foruma zelim SRETNU NOVU 2010 GODINU, i da ne zaboravim svima onima koji danas slave BOZIC cestitam i lijepo se provedite... s ljubavlju vasi domacini sa JAHORINE.ORG!!!  hug:(

marko0806

SRETAN BOZIC svim ljudima dobre volje :bravo::( :bravo::( :bravo::(
znaci ne isplati se sutra krenut na put dalek 450 kilometara?
hare sta ti predpostavljas ce bit skijanja u narednih tijedan dana?, po mojim procjenama NE :'( :'( :'(

vip-jahorina

zavisi od toga sta ce sutra pasti, na nekim djelovima (vidi kamereu rajska) i na vrhovima bi to bilo dovoljno za skijnaje, ali za podnozje treba malo vise snijega.
Znaci ako padne, bi se skijanje moglo preseliti u rajsku dolinu.

Ostalo Marko ti ne mogu preporuciti, 50%-50% je

marko0806

JA SE SVIM SRCEM NADAM DA CE NEST PAST????
CEKAT CEMO DO NEDELJE UJUTRO AKO BUDE IMALO NAZNAKE ZA NEST DOLAZIMO!!!!!!!
zao mi je ako necu doc, bas sam se veselio upoznat dobre ljude sa foruma, da proskijamo jedan spust i da popijemo koju rundu


FreakBL

Marija BB ima divan pogled na muriju. Pozdrav iz Rosulja. I dalje tarlaham.  ::)
Volim snijeg pa makar i na razglednici.

MarijaBB

Ja ih drzim pod kontrolom 24 sata dnevno. Ako nekom treba osmatracnica na njihve akcije, nek se javi. Dajem vrlo povoljno.  :bravo::(

Cula sam se sa kolegicom koja je u Salzburgu i ona kaze da tamo pada kisa, sto ce reci, kod nas je sutra kisa. Pa polako, do nove godine pasce i snijeg.


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4



Big_DANE


vip-jahorina


skiDeki

Da sam ja trebao doci u ovom terminu, dosao bi sigurno bez obzira na sve! Ne volim da menjam planove >:D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Upravo Hare i ja razmatramo da, zbog visokih temperatura, uvedemo dopunsku tehniku za prizivanje sneznih padavina, pored tarlahanja uvodimo i jodlovanje :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...