• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

privatne poruke

Started by narandza, 22 December, 2009, 15:28:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

narandza

Zasto se ne mogu slati privatne poruke drugim clanovim. Sta treba uraditi da bi se dobila ta "privilegija"?

snjezana


Big_DANE

mandarino  (:smijeh: (:smijeh: hug:( moci ces uskoro!

vip-jahorina

otprilike su ti snjeza i dane odgovorili, stvarno razlog je sto jedan odredjen broj forumasa se prijavi da bi samo poslali reklamne poruke drugim forumasima.
takvima otprilke nema mjesta ovdje. ko je stalni clan - naravno da moze slati i privatne poruke.

Big_DANE

Ma ''mandarino'' nadam se da se ne ljutis   :-[  hug:(  Nadamo se da ces postati nas verni clan!  hug:(
Poprati koju temu STANJE NA JAHORINI 3.DEO gde mozes videti predivne slike od pre 10-ak dana... i nastavak teme STANJE NA JAHORINI 4.DEO ili na temi nasoj naradosnijoj 2xSESTOSJEDI
a mozes i insistiramo da svratis u nas predivan restoran SKI RESTORAN DEKI gde mozemo da popijemo koju rakijicu ili neki koktel...a trenutno mi ljustimo RUM!  :bravo::( :bravo::(
NAdam se da sam malo pomogao!
pOzzzzzz

zelja

Evo i ja da ubijem par postova. Moram VIP-a nesto pitati a ne mogu slati poruke.

Big_DANE

Pitaj sve nas slobodno!!!  8)

vip-jahorina

moras malo biti aktivniji u forumu, pa onda ce samo doci od sebe  :P

razlog: da ne bi smarali forumase sa reklamama, ponudama ....

Momir

Ajde i meni aktiviraj opciju da mogu slati poruke clanovima foruma! xP

Big_DANE

Quote from: Momir on 09 February, 2010, 20:11:35
Ajde i meni aktiviraj opciju da mogu slati poruke clanovima foruma! xP

БУДИ АКТИВНИЈИ!!!!!

lola


BOJAN-BG

Quote from: lola on 09 February, 2010, 21:22:40
vidite vi opasni li su ovi na¹i èlanovi....nema poruka dok ne ispuni¹ kvotu!!!!!!!!!! (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
VIP-E mo¾e¹ slobodno na godi¹nji ima tebe ko mijenjati,uvijek je neko tu za odgovore,ko da si ti!!!!!!!! :bravo::( :bravo::(
ludilo!!!!!!!
èlanovi dragi sada¹nji i buduæi dru¾eæi se s nama ovdje u ugodnoj atmosferi brzo æe doæi i ostale privilegije.... :bravo::( :bravo::(
ALA SI GA SROCILA SVAKA CAST

lola

danas imam neki dar govora cili dan..... (:smijeh: (:smijeh:

otrov

lola, a tek sto dobro izgledas na ovoj slici ... gle kolko ja imam poruka .. moze jedna privilegija ?  hug:(
cr:) humor
share it with friend or two

lola

VIDI,VIDI,KUD TO ODE....... (:smijeh: (:smijeh: SAMO TI KA®I,DANAS ISPUNJAVAM ®ELJE....... >:D >:D