• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2009, 23:46:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

harison

Stovani gosti i èlanovi jahorine, izvjestaj sa Jahorine:

Radi lift Poljice, svi ostali su zatvoreni, vjetar nenormalan puse nema kise temperatura nekih -1, ako ovako nastavi izdrzat cemo do petka. Snijeg nije vise prhak , to nam je dobro jer ako po noci udari debel minus onda se stvara odlina podloga.

OC Jahorina gosp.Koroman i njegovi radnici preuzimaju lift Ogorjelica I, tj. Leitner ga je predao u njihove ruke , a njihov je zadatak da urede ulaznu  i izlaznu stanicu, samo neka pocnu brzo raditi i do slijedece sedmice bi se mogli voziti sa Sestosjedom :D dok se za Poljice (sestosjed) ocekuje druga ekipa Leitnera koja bi trebala postaviti korpe, testirati i postaviti one rampe i citace skipass-ova nadamo se da ce i oni brzo zavrsiti...

BY: VIP-JAHORINA (pozdravlja) :bravo::( :bravo::( :bravo::(

zedhus

Za ove nove clanove, a i da podsjetim starije...
Nije problem u tome da snijega nece biti, padao je uvijek i padace...problem je sto ne moze da se odrzi.Nemoguce je spojiti 4-5 dana idealnog skijanja.
Zapamtite to Kopenhagdzije moje drage!

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

HeAd

Quote from: zedhus on 22 December, 2009, 11:49:24
Za ove nove clanove, a i da podsjetim starije...
Nije problem u tome da snijega nece biti, padao je uvijek i padace...problem je sto ne moze da se odrzi.Nemoguce je spojiti 4-5 dana idealnog skijanja.
Zapamtite to Kopenhagdzije moje drage!



potpisujem zato bez topova nista...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

pasity

Evo par slicice od madara iz santova.Subota-nedelje , ponedeljak.
Super staze , hvala ratracima.



i jos


i jos jedan


tesko ide


u ponedeljak nema nikoga


cijeli dan je siao sunce


7. slika


8.slika


9.slika


10.slika


11.slika


12.slika


13.slika


14.slika


15.slika


16.slika


17.slika


18.slika


19.slika


20.slika


21.slika


22.slika


23.slika


24.slika


evo zadnja za vas.Ja jos imam oko 234.



gt-r


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

HeAd

a sto sve ne stavis na jedan post slike???
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Mega Deki

A slika 20. he he. Ljudi hoceli se neko izboriti za tackice ili ne. Jel uopste moguce da se nesto tako vrati u ponudu. Stvarno nema smisla. Kome se zaliti. Ili otici na drugo mesto pa nek razmislja ko ih je ukinuo. Moraju svi malo stegnuti.... i razmisljati. Cene padaja svuda,borba je na sve strane a OC misli da radi punom parom. He he kakva sala. Ali dobro kad shvate bice kasno.
Mega Deki

BigCat

ja cu se ubit....u subotu dolazim...dok dodjem taman ce biti njiva za krompir  :(

MarijaBB

U Banjalukama udarilo proljece. Ove slike izazivaju srcanu aritmiju...... Sram da te bude, ti sto si ih postavio.......

Jahorina lici na pravo veliko skijaliste. Nije samo OC zasluzan. Zasluzni su i skijasi, i forumasi i hotelijeri. Svi sami sebi recite fala  hug:(

harison

Zahvaljujemo se pasity-u slike su smjestene u jedan post ODLICNO  :bravo::( :bravo::( sljedeci put kad dodjes javi nam se castimo te rakijom :D

pasity

a kada mozem popit tolko rakije... ;D

pasity


Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

pasity