• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2009, 23:46:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: lena on 21 December, 2009, 10:33:02
ovako ostaju slike zabiljezene, tako da je skroz u redu postavljatui slike u forum, samo naprijed.
Thank you LENA for support!!!  ;D  :bravo::( :bravo::(

HeAd

Quote from: don Vito Corleone - The Godfather on 21 December, 2009, 10:35:00
Quote from: lena on 21 December, 2009, 10:33:02
ovako ostaju slike zabiljezene, tako da je skroz u redu postavljatui slike u forum, samo naprijed.
Thank you LENA for support!!!  ;D  :bravo::( :bravo::(

nemoj da krenem onda kaciti ovdje slike iz 2002 godine image save as.. devil:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

hari ovi na ski info upisali da radi i sestosed mora da je  neka greska  ;D

Big_DANE

Quote from: head on 21 December, 2009, 10:39:18
Quote from: don Vito Corleone - The Godfather on 21 December, 2009, 10:35:00
Quote from: lena on 21 December, 2009, 10:33:02
ovako ostaju slike zabiljezene, tako da je skroz u redu postavljatui slike u forum, samo naprijed.
Thank you LENA for support!!!  ;D  :bravo::( :bravo::(

nemoj da krenem onda kaciti ovdje slike iz 2002 godine image save as.. devil:(

Mozes da kacis ko ti brani..al mislim da je ovo ''stanje na jahorini trenutno''!?!  ;)

Quote from: BOJAN-KR on 21 December, 2009, 10:39:53
hari ovi na ski info upisali da radi i sestosed mora da je  neka greska  ;D

Definitivno je greska!  ;)

harison

Quote from: BOJAN-KR on 21 December, 2009, 10:39:53
hari ovi na ski info upisali da radi i sestosed mora da je  neka greska  ;D

On je u pogonu, ali ne vozi nego se radi na njemu :D pa zato pise da radi hahha
A sto se tice slika, molio bi slijedeci put da malo prije postavljanja vidite da li je neko drugi postavio iste slike, slijedeci put ide od mene DELETE   ;)

Prelazimo sa komentarima kako i tema kaze Stanje na Jahorini, dok je ostala prica ovdje
http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=764.new;boardseen#new

Vlado28

Alo raja nema svadje. Svi smo ovdje da bi prikupljali informacije i da bi bili u toku sta se desava na nasoj Jahorini...ako su bile duple slike bile su...nema veze...a naravno nema ni ljutnje...uzivajte boni u slikama sa preljepe nama Jahorine...  :D :D
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

MarijaBB

Svi se prebacite na kamere i gledajte a kad sunce zadje, onda citajte forum...........................divota

Big_DANE

Ma naravno kakve svadje jarane....sta fali da ima slika...slike prikazuju trenutno stanje koje je trenutno jedno od najlepsih na svetu(meni licno)!!!!  :D
Nadam se da se slazete da od viska glava ne boli...  ;)
Kao sto vidite decica i odrasli skijaju na poljicama a ima par ljudi u rajskoj dolini  i uzivaju u ovo prekrasnom jutru!!!!!!!!!!!  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

p.s. BLAGO NJIMA!!!!!!!!!  :'( :'(

Big_DANE

Quote from: MarijaBB on 21 December, 2009, 10:55:27
Svi se prebacite na kamere i gledajte a kad sunce zadje, onda citajte forum...........................divota
Evo to upravo i radim...samo blenem u kameru i gledam ljude kako uzivaju!!!!! A sad cu na faks pa me nema do veceras(kad dodjem citam forum)!!!!!  ;D

vip-jahorina

ej ba, no svadje. ko hoce nek kaci slike, ja sam za.
head, ako se radi o trenutnom stanju na jahorini (bar 2009/2010), onda ne idu ove iz 2002
naravno da ima dosta ljudi koji veceras citaju temu i lijepo je da znaju kako je bilo danas na jahi.  austin:(

amer

U majku mu, ja se sinoc vratio iz Tri Doline, ali ove slike me teraju da opet spakujem kofer...  :'(

harison

Sve je OK , samo nas vlado nije dobro razumio pa je mislio da se svadjamo :S    :-* na Jahorini vrijeme 

HeAd

ubiste vi mene s ovim slikama nemoj sad da pustim ovdje LIVE pa da samo gledate bez komentarisanja (:smijeh:

3 doline...respekt
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Vlado28

Quote from: head on 21 December, 2009, 11:12:50
ubiste vi mene s ovim slikama nemoj sad da pustim ovdje LIVE pa da samo gledate bez komentarisanja (:smijeh:

3 doline...respekt

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

Aco_BL

Ljudi moji ovo je divota... Ne mogu docekati da dodjem gore. Blago onima koji sad imaju prilike da uzivaju u ovoj ljepoti. Ja dolazim tek 9. i nadam se da ce i tada biti ovako... Pozdrav svim  dobrim ljudima na forumu i samo nastavite sa dobrim raspolozenjem i druzenjem. Svaki dan posjetim forum i uvijek me oraspolozite  ;D