• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2009, 23:46:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HeAd

da danas je pravi raj gore...ovo su rijetki dani da se potrefi da je ovako...sve u svemu ko je je gore danas blago mu se.... :'(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Bojan NS


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


pgd

OVO SU NAJLJEPSE SLIKE OD OVE GODINE :bravo::( :bravo::(

otrov

hahaha Deki imam iste slike .. krenuo da vadim zazubice ljudima, ali vidim ti si to vec odradio  >:( :P divota! bice super ako u cetvrtak ostane 10 cm snijega .. novih 20 u petak :)
share it with friend or two

vip-jahorina

evo i od mene kratko,
u velikoj sam guzvi, ali mislim da hare strasno vodi.

Gore je sinoc -20 pokazivao moj mjerac, a na vrhu mi rekose iz gorske sluzbe je bilo i do -34
Kosti se lede, snijaga ko u prici, mislim da od ovih kamera nema boljih slika. svasta sam nesto slika jucer i prekjucer, ali nes stignem da objavim. a pored izvjestaja xxx nema potrebe  :bravo::(
danas sastanak sa OC, sa gotovo svim razinama, pa cemo vidjeti sta se moze uraditi....


Speed

Ovo je da se razbolis, kakva ljepota......

otrov

ako jebeni englezi mogu da otjeraju kisu da bi mogli igrati jebeni tenis mozemo i mi ... VIP kad budete sastancili predlozi im da svako uzme po papovku i pucaj dok ne rastjerate oblake .. za jugo nemam ideju :)
share it with friend or two

Big_DANE


Vlado28

Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

HeAd

milsim glupo je ljepiti ove slike...sve se vidi na kamerama nema potrebe ih i ovdje kaciti... ideea:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Quote from: head on 21 December, 2009, 10:27:00
milsim glupo je ljepiti ove slike...sve se vidi na kamerama nema potrebe ih i ovdje kaciti... ideea:(
Vonjagla to je za one koji nece videti na cam...radeeeee...zaposleni....dolaze tek veceras...a i 16h vec pada mrak... pa eto malo da i vide ti ljudi...zoP

lena

ovako ostaju slike zabiljezene, tako da je skroz u redu postavljatui slike u forum, samo naprijed.
VIP Jahorina Woman Team

harison

Liftovi koji su pogonu:
Poljice (tanjiraca)
Poljice (dvosjed)
Ogorjelica II (dvojsed)
Zeljo (tanjiraca)
Praca (dvosjed)


Liftovi koji nisu u pogonu:
Poljice (sestosjed)
Ogorjelica (sestosjed)


Temperatura na Jahorini iznosi nekih -5 do -7oC , u gornjim djelovima jahorine puse neki slabi vjetar, staze su bez magle i sa puno puno snijega.
Jos jednom ponavljam karte su na popustu 10% sve dok se ne otvori prvi sestosjed Ogorjelica I

Sretno i fino se provedite dragi Skijasi & Borderi...  :bravo::( :bravo::(