• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2009, 23:46:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BOJAN-BG

samo nek se spreme lepo staze stizemo pred novu godinu  ;D ;D ;D

skiDeki

Sneg je stao, magle nema, a prizor kao iz bajke :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

braco

Tek sam se registrovao , da ne listam sve stranice koja je cjena ski pas-a? pozz

alpi

Danas je na Jahorini stvarno bilo ludilo,i skijali su samo oni najhrabriji(bolje reci najludji)  ::).
Skijalo se samo na Praci,a staza je bila dobra prve tri-cetri zice . . . e onda kad je zavalio snijeg,staza vise nije ni postojala,sve teze i teze i premekano. Jedino su borderi uzivali,ali opet i za nas skijase nije pronalazio se nekako put . . . doduse nije se moglo brzo voziti  8).

Malo je tuzno vidjeti onako praznu Jahorinu,nigdje nikoga. Na praci je bila ekipa od nas 10 i jos poneki skijas se zadesio. U kaficima poput Zita i Rajskih ista prica  :(. Nadam se da ce sutra biti bolje i sto se tice raje i vremena. U svakom slucaju kako god bude,ja ne prepustam skijanje . . .
Vidimo se na stazi  :bravo::(

Big_DANE

Quote from: braco on 20 December, 2009, 01:23:37
Tek sam se registrovao , da ne listam sve stranice koja je cjena ski pas-a? pozz

UZMI I PRELISTAJ!! NOT SMARATI!

braco


Big_DANE

Nema ljutnje...prelistaj malo..nije tesko...imas na SKIPASS

Icebreaker

jel to danas radi samo lift na poljicama?

HeAd

gledam bas prognozu ide zatopljenje alo od sljedeceg petka opet snijeggg :bravo::( s:nij)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

CICID

Stizemo 26.12., gledam stalno sve moguæe prognoze i izgleda da se situacija malo popravlja od petka nadalje. Samo da ova ju¾ina nekako zaobiðe. puf:)

harison

Da nas hoce jugo zaobic, kao sto nas je i snijeg do sad bi imali 1m snijega da nije onaj u BL pao :D

Big_DANE

I evooOOooo stigli gosti...  :bravo::( :bravo::(

BLAGO NJIMA!!!

skiDeki

E Dane, Dane za minut si me prestigao sa ovom slikom :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

Na Jahorini je odlicno vrijeme, lagani minus sa malim snijegom koji uljepsava dan i sa slabim vjetrom, staze se dobro drze, bez magle  i skijasi uzivaju....

Liftovi koji rade su:
Poljice (dvosjed)
Poljice (tanjiraca)
Zeljo
Vjerovatno i Praca jer se juce dobro cuvala i jos ima dovoljno snijega za skijanje


Skipass je sa popustom od 10% sve dok se ne otvori prvi sestosjed (Ogorjelica I)

Predivan pogled na nasu planinu Jahorinu pozete pogledati ovdje:

http://www.jahorina.org/files/web-cam.php

Kako se vidi na stazi Ogorjelica II, ima skijasa pa izgleda da radi i lift Ogorjelica II



BOJAN-BG

hari pa ti nisi na stazi da uzivas u ovoj lepoti