• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2009, 23:46:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vanja8

Nije vezano za temu ali malo ugoðaja sa mora iz zametene Pule.

gennaro

U BL ludilo. u zadnjih sat vremena palo je novih 20 CM snijega.Prava snjezna mecava  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

Mega Deki

Cuj sad , kamere rade al ne vidis nista. Vip mislim da bi trebali staviti neki snegobran na kamere ili brisace, jel kako cemo gledati staze kad bude snega kao danas.
Mega Deki

harison

Quote from: BOJAN-KR on 19 December, 2009, 12:11:51
IZGLEDA DA SKI INFO NIJE JUTROS IZMERIO VISINU SNEGA,A I NEPOKLAPA SE IZVESTAJ SA TVOJIM IZVESTAJEM HARI KOJE ZICE RADE

Druze, internet nam nije dobar trenutno jer je mecava i vjetar siba pravo jako da su se zaustavili dvosjedi, a ti ako hoces na svoju odgovornost slobodno upalit cemo ga mi :D moras potpisat izjavu da sta god ti se desi ne mozes nas tuziti :P Ski info ce bit resetovan sto prije mognemo aktivirati stalan internet na Jahorini trenutno je velika frka ljudi su se pokupili po kafanama dok se ovo sve ne smiri  l:k) l:k) l:k) smrzavanje opasno i magle puno puno puno

Legionar

Kakve su to prognoze za 21-24 datuma....plus kisa :(  s:nij)

harison

Quote from: Dexon on 19 December, 2009, 13:07:32
Cuj sad , kamere rade al ne vidis nista. Vip mislim da bi trebali staviti neki snegobran na kamere ili brisace, jel kako cemo gledati staze kad bude snega kao danas.

Nije svaki dan isti  sleep:(, kamere imaju snjegobrane ali ne moze se napravit snjegobran od 1m da bi sve bilo OK,

harison

Quote from: Legionar on 19 December, 2009, 13:12:15
Kakve su to prognoze za 21-24 datuma....plus kisa :(  s:nij)

Da od utorka pa sve do slijedece srijede ce biti kisno i u plusu, a nakon cetvrtka ce opet temperatura opadat i snijega ce bit od 01.01.2010 pravo dosta  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

BOJAN-BG

NEMA NAMA NISTA BEZ NASEG HARETA INFORMACIJE KAO NA TRACI SVAKA CAST HARI  :bravo::(  :bravo::(  :bravo::(

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

otrov

znaci stanje na Jahorini pijano ? nisi vise zedan ?   :P 
kako mi je zao skijasica  hug:(  mislio sam da ce im danas biti perfektan dan za skijanje
share it with friend or two

HeAd

vidi otpora...gdje si za NG cuo sam da ces gore?
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

otrov

nemam pojma gdje sam za 31.12 ali sam 13/14 na jahorini :) 9 palim gore .. tko si ;)
share it with friend or two

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

otrov

share it with friend or two

harison

Na Jahorini - 22oC snijeg pada ko lud napadao je jedno novih 10-15cm.... ako se sutra uspije utabati i dobro uraditi staze, ocekujemo skijanje i na plus temperaturi slijedece sedmice...

Stanje na stazama!!
Maglovito
Cijelac
Snijeg jako pada
Po vrhovima Jahorine udara pravo jak vjetar
Guzve na liftu nema, takodje ni na stazi  :bravo::( :bravo::(