• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2009, 23:46:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

harison


Big_DANE

Tako se izvestava :P ...a ne kao onaj Hare ( MOD) uzeo trudnicko i nestao  :P .... hehehehe.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE

Quote from: harison on 18 December, 2009, 15:25:18
Auu sto zgulise stazu gore...

Bas sam se pitao da li su to zgulili stazu ili ne!?!?!! CcCccc..... 3:( 
Valjda ce malo docerat snega i prekrit to....  ideea:(

harison

Quote from: danilosubotic on 18 December, 2009, 15:26:51
Tako se izvestava :P ...a ne kao onaj Hare ( MOD) uzeo trudnicko i nestao  :P .... hehehehe.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

I ja bi druze izvjestavo da imam FLAT kao ti :P hahahahha neg ostala jos 1 GB pa razvlacim ko siromah napolitanku  (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE

Quote from: harison on 18 December, 2009, 15:28:50
Quote from: danilosubotic on 18 December, 2009, 15:26:51
Tako se izvestava :P ...a ne kao onaj Hare ( MOD) uzeo trudnicko i nestao  :P .... hehehehe.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

I ja bi druze izvjestavo da imam FLAT kao ti :P hahahahha neg ostala jos 1 GB pa razvlacim ko siromah napolitanku  (:smijeh: (:smijeh:

SIROMAH NAPOLITANKU  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
p.s. Bice i kod vas vaLda uskoro FLAT paketa!!!!  ideea:(

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

loop

allways stand sideways!

Big_DANE


nixid


harison

Dane ih prati budnim okom 24h haha, a dok HEAD pokusava i u BL da taba staze kako mu se snijeg nebi otopio tokom iduce sedmice hahahah  (:smijeh:

Temp. na jahorini trenutno -12oC, snijeg ne pada ima ga dovoljno da se sezona u potpunosti otvori (bilo bi lijepo da padne jos jedno pola metra da budemo sigurni za sljedecu sedmicu)
... cekaju se sestosjedi da prorade i onda CIRKUS....."Sve Vas Pozdravlja Vip sa Jahorine" trenutno nesto nije u mogucnosti da sve ovo javi pa u njegovo ime

harison

Sutra ce bit slika... citajte nas sutra ponovo hvala!!!  ludzatobom:(( temperatura preko vikenda na planini ce biti -20 pa sad ako to bude odlicno...

marko0806

Jel ima neka informacija za pracu, ce sljedec dana utabati i tamo?

harison

Ovako, pricalo se danas o praci na sastanku, ratraci su izlazili 2 puta i sada kako ce se sutra drzati staza ne znamo, ali dobili smo punu informaciju da ce sutra i prekosutra 100% raditi ovi liftovi

Praca
Ogorjelica II (dvosjed)
Poljice (dvosjed)
Zeljo


A od ponedjeljka i sve dok ima snijega radit ce 100%:

Ogorjelica II (dvosjed)
Poljice (dvosjed)
Zeljo

dok za Pracu (informacije dobijete u ponedjeljak)

Visina danas izmjerena na polaznim stanicama izmedju 40-60cm
Tokom noci ocekujemo dobar minus kako bi utabane staze bile u narednim danima full spremne za nase goste, takodje se ocekuje neka kratka padavina snijega sa kojom ce se ugodno moci skijati.

Napomena:
Ski karte, su s popustom sve dok se ne otvori prvi sestosjed (Ogorjelica I) zato ljudi pozurite dok ima snijega i popusta naskijaj te se i poslije mozete mirno spavati dok ne padne drugi snijeg :D

vip-jahorina

evo i ja da se krtako javim. nakon dva dana otvaranja kafana ....
salim se, nevjerovatno posla smo imali, svi ko da su poludili. sve se skoro spremno za onaj pravi pocetak sezone.

Od sutra se otvaraju zice i to kako je hare napisao, samo praca ostaje upitna. ja sam vidio danas ratrake kako idu prema praci.

objavicu kasnije par slika.

Uglavnom, sad sma sa jahorine. meni je pokazivalo -15, ima ga oko 70cm
Staze su radjene cijeli dan. 5 ratraka non stop su bili u akciji.

Karta 10% popusta sve do pocetka 6sjeda.

Ima jos par dobrih informacija, o cemu su po drugim temama pricati, prije svega o tome kako ce vip pozvan od OC-a da bude neka vrsta "savjetnika" jer absloutni interes nam je jahorinu staviti tamo gdje joj je mjesto.