• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2009, 23:46:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vampir_toza

e ljudi kao je neko mislio skijati nek ide odmah na jahorinu ili bilo gdje od srede, a pogotovo od subote temperatura ide gore i to dobro gore,....
ja sam se jako razocarao, sranje, ja dolazim u ponodeljak valjda cu se skijati bar dva dana......
:( :( :( :(

marko0806

OvJ forum voli optimiste,
negativnim  izjava nema mjesta 3:(
dosta o kisi,  >:(jedino alo pocne padat onda  vipe i hare izvjestavajte kakvo je stanje

harison

tako je marko, nadajmo se da ce biti jakog vjetra koji ce otjerati kisu s nase planine Jahorine puf:) puf:) puf:) puf:)

Big_DANE

Divota...jel palo st snega sinoc...gledao sam do 2h..malo pada..pa stane..pa krene ....u NS par cm je palo novog!?!?
Evo i REPORTAZA SE PRAVI IZGLEDA!

A NARAVNO CISTE SE PUTEVI NA JAHI....A I RADI SE NA BANATEO SESTOSJEDU!!!



Vlado28

svaka cas za ovo Daniloo kralju!!! Svaka cast  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

nixid

Ma ne Yebu oni sad zivu silu kad su svi na stazi :D

Big_DANE


harison

Na Jahorini, snijeg pada i dalje  :bravo::( :bravo::( zice danas rade one koje sam i naveo (zeljo,ogorjelica II), a poljice su samo testno radili.... SUTRA RADE SVE PUN0M BRZINOM...

nixid

Evo grunge se nabacio na empe plejericu i da josh nabavim gandze i potpun dozivljaj sutra....  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Big_DANE

Evo polako se spremaju ratraci  da tabaju ili su to vec odradili!!!?!


STA RADE NA OGORJELICI SAD!??

loop

mislim da na ogorjelici postavljaju citace ski pass-a
allways stand sideways!

md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

01xxx01

Jaoooo, konacno!!! Eto nas sutra!!! Jedino me malo brine onaj najavljeni silni vjetar za sutra, al' mozda se preokrene ta prognoza, hm?

Big_DANE

Quote from: loopjunkie on 18 December, 2009, 14:35:48
mislim da na ogorjelici postavljaju citace ski pass-a

Pa rekao bih da im ne treba valjda DIZALICA da bi montirali citac skipass-a!!!??? Nije to tesko 500Kg...VALJDA!!!
Evo ih ratraci u povratku...


skiDeki

Dane :bravo::( sve si dobro pohvatao na webcam-ovima :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...