• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2009, 23:46:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

nixid

Quote from: Ozimican on 17 December, 2009, 13:40:44
kolko ima cm?

ne pratim ovaj forum  3:( ali mislim da ga ima na tone.. evo u Sarajevu valjaju pahulje pravo :)

Ozimican

Quote from: nixid on 17 December, 2009, 13:55:17
Quote from: Ozimican on 17 December, 2009, 13:40:44
kolko ima cm?

ne pratim ovaj forum  3:( ali mislim da ga ima na tone.. evo u Sarajevu valjaju pahulje pravo :)
ma ev valjaju i kod nas kod zepca al reko imal metar gore na jahorini

Ozimican

Quote from: harison on 17 December, 2009, 13:46:30
IMA PREKO 4Metra  >:( ka ce prije narast tek poceo padat prije 20-tak minuta...  50-60 cm, i procitaj malo unazad komentare ima informcija od jutros ne moj na slijepo pitati!!!
ako neces odg.onda nenam zasto si MOD  na ovom forumu

pinkpanter

E pravo sam se sjebendiso kad sam vidio da od iduce sedmice ide zatopljenje.  >:(  Temperature iznad nule + kisa od srijede. U nadi da cu negdje pronaci drugacije, gledao sam vise prognoza al manje vise sve su slicne. Ima da bude potop kad se pocne topiti. Jebiga.
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

HeAd

ne vjerujem da æe to zatopljenje bas uticati na topljenje jer ce sada ovaj minus da odradi svoje, a ni temparature nece biti bas toliko visoke...sve u svemu vidjeæemo...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

pinkpanter

Quote from: head on 17 December, 2009, 14:10:44
ne vjerujem da æe to zatopljenje bas uticati na topljenje jer ce sada ovaj minus da odradi svoje, a ni temparature nece biti bas toliko visoke...sve u svemu vidjeæemo...

Pajdo Bog te cuo. Dolazim na Jah pocetkom januara a naostrio sam se bas, bas jer prosle sezone nisam bio pa bi bilo bezvevze da snjeg omane.  austin:(
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

vip-jahorina

posto je dosta vas tesko procitati par stranica u nazad, evo sve informacije sto ih imam, ukrtako:
od sutra pocinju raditi zice. koje ce sve biti upaljene i koliko dugo, ne znam

Snijaga ima oko 50-60 cm, trenutno sipa.
Od subote krece pravo sezona.

SKI INFO od SUBOTE

nixid

Imal snijega na Jahorini, dal pada snijeg i hocel raditi zice :)  :D :D :D :D (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: l:k) s:nij) s:vje) z:s)

sergej

koliko je cm napado od prije 20 minuta? :D afrocool:(

Bojan NS


harison


Quote
ako neces odg.onda nenam zasto si MOD  na ovom forumu

MOD sam taj kakv jesam, ali ti moras prelistati najmanje 5-6 listova unazad u ovoj temi kako bi postavio pitanje....svi su zadovoljni odgovorima i izvjestajima a novo peceni kolacici nisu....  :-X


HeAd

jeee...radi i praca...al moji svi slave slavu i nemam kvoruma za doci gore 3:( >:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

freerider

treba iskoristit ovaj vikend ko god mo¾e,od utorka olujno jugo i temp. u plusu do daljnjeg :(

vantunov1

hahaha

pa ja ne vjerujem..... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

neka pitanja ovdje su tipa:  >:D >:D "Sjela sam na pljuvaèku... da li sam trudna?" ili "ljubili smo se u vrat, ocu dobit sidu?"

ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((


devil:( devil:(