• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2009, 23:46:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

DarkoN

hahahahahha petarde!!!!! odmah sam recan kad vidim ove ratrake. joooos malo i pocinjeeeeeee.....
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

harison

Na Jahorini opet poceo padati jaci snijeg...  :bravo::( :bravo::( :bravo::(  s:nij) s:nij) ...P.S. Namjesta se aparat za citanje skipass-ova sutra se vozi  :bravo::(

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

odbrojavnje je pocelo znaci jos 20 sati 10 minuta  36 sekundi do pocetka
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

nixid

HeaD :) molim te fotoapartic sa sobom i svi vi koji sutra budete imali privilegiju da degustirate novi snijeg, ne javljajte se bez slikica :)

Jezim se sav kad pomislim da cu aBd-a u subotu biti gore :)

harison

Dragi forumasi samo vam je preostalo da pratite desavanja kroz ovu rupicu jos nekih 10-tak min, :D a poslije toga kud koji mili moji staze sredjene a novi snijeg pao  (:smijeh:  :bravo::(

DarkoN

hahahha upravo sam o tome pisao ali si me preduhitrio
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

ko lud sipa na jahorini. pahulje ko lopate  :bravo::(

sergej

neka nekaaa... danima vec ne spavam radujuci se ovom vikenduuu :)

i btw... pozdrav svima... pratim vec neko vrijeme forum... ali evo tek sada od srece uspjeh napisati nesto :)

heheh

Ozimican


harison

IMA PREKO 4Metra  >:( ka ce prije narast tek poceo padat prije 20-tak minuta...  50-60 cm, i procitaj malo unazad komentare ima informcija od jutros ne moj na slijepo pitati!!!

loop

ratraco na poljicama ili haluciniram hahahha
allways stand sideways!

forum

i imal tog odgovora za petak...sta ce raditi?

brera


MarijaBB

Quote from: harison on 17 December, 2009, 13:46:30
IMA PREKO 4Metra  >:( ka ce prije narast tek poceo padat prije 20-tak minuta...  50-60 cm, i procitaj malo unazad komentare ima informcija od jutros ne moj na slijepo pitati!!!

Popi jedan caj od kamilice. Smiruje.

A stavite na sajt informacije tipa, koliki je snijeg i kad pocinje koja zica da radi, na main page, i nece narod ko mutav da pita. Upadnu beteri i nece da citaju forum i nako, lupe pitanje.