• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2009, 23:46:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

brera


snjezana


brera


snjezana


Ozimican

Quote from: hunterfish on 16 December, 2009, 16:17:59
Pozdrav svima.

kako vidim na "vrem. progn." trenutna visina snega je 19 cm.

Slo¾iæete se da je to ipak malo.
A neko pominje start u subotu?!
Jel æe se to zaista i desiti?

Ovde u U¾icu sneg "bije punim gasom" ali na torniku sumnjam da æe ratrak imati dubinu za tabanje.


19?haha.ima najmanje pola metra

harison

Quote
NA KOJE SE GOSTE MISLI KOJI DOLAZE PREKO VIPA.IMA LI POPUSTA ZA CLANOVE FORUMA
Quote

Popusta nema za clanove samo ako su na forumu :P....popust ide onima koji se jave putem e-maila bilo kome sa foruma jer se treba ovjerit i dati tacan broj ljudi (naravno popust samo za 6 i 7 dnevne karte, i smjestaj)....snijeg trenutno pada umjerenim tokom, tako da slabo nesto visina nekig 60-tak cm, dok na vrhu negdje dogura do 1m , za pracu hocel biti otvorena ove sedmice se ne zna ali velike su mogucnosti da ce raditi, do 25.12.2009god. karte ce bit nesto nize bit ce popusta sve dok se ne otvori prvi sestosjed na Ogorjelici ...informacije su od danas

Ako nesto zatreba slobodno pitajte ?
Mi ne ujedamo :D


marko0806

Quote from: harison on 16 December, 2009, 18:09:20
Quote


Popusta nema za clanove samo ako su na forumu :P....popust ide onima koji se jave putem e-maila bilo kome sa foruma jer se treba ovjerit i dati tacan broj ljudi (naravno popust samo za 6 i 7 dnevne karte, i smjestaj)....snijeg trenutno pada umjerenim tokom, tako da slabo nesto visina nekig 60-tak cm, dok na vrhu negdje dogura do 1m , za pracu hocel biti otvorena ove sedmice se ne zna ali velike su mogucnosti da ce raditi, do 25.12.2009god. karte ce bit nesto nize bit ce popusta sve dok se ne otvori prvi sestosjed na Ogorjelici ...informacije su od danas

Ako nesto zatreba slobodno pitajte ?
Mi ne ujedamo :D
hare faco castim 2 runde n jahi
samo javi dal ce prace bit do 26 sigurno otvoreno!!!

vip-jahorina

evo me sa jahe, pun nekih slika i filmova i naravno informacija.
ako stignem u toku veceri stavljam sve na raspolaganje.  :)


HeAd

sta je s vipom rece okaciti slike i info...i izgleda zaspo:)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

harison

Samo lagano...treba se zagrijat aparat gore na ono na (KONDENZ)   MINUS   reze

Big_DANE

NIJE MI JASNO ZASTO NISU RATRACI IZASLI I TO URADILI STO SU TREBALI!?!?!?!?!?!?!
MOZE LI SE KO PITATI.!?!?! gospon KOROMANA!???? KOLIKO SAM RAZUMEO DA IMA 50cm SNEGA DOVOLJNO ZA RAD RATRAKA!?!?!?
STA CEKAJU!?!?  3:( 3:( 3:(  police:( police:(

marko0806

Hare gdje te mogu pronac na jahi,
da krenemo sa ogorelice pa na pola puta do rajske doline rakija pa u rajsku na menzu i onda dalje kud nas skije odnesu
nas ima jedno 5 skijasa koji donekle skijamo a volimo i popit i pojest
i da prodemo cijelu jahu ako cemo bit u stanju od rakije ili ko sta voli

harison

Quote from: danilosubotic on 16 December, 2009, 20:49:40
NIJE MI JASNO ZASTO NISU RATRACI IZASLI I TO URADILI STO SU TREBALI!?!?!?!?!?!?!
MOZE LI SE KO PITATI.!?!?! gospon KOROMANA!???? KOLIKO SAM RAZUMEO DA IMA 50cm SNEGA DOVOLJNO ZA RAD RATRAKA!?!?!?
STA CEKAJU!?!?  3:( 3:( 3:(  police:( police:(

Izjava gosp.Koromana je sljedeca:
Zbog ne utabanih staza, i ostalih problema na stazi se ne smije ni u kom slucaju kriviti OC Jahorina, zbog toga jer danas u jutarnje sate nije bilo inspektora za tabanje staza gosp.Head-a koji sa sobom ima dnevnik o tacnoj proceduri tabanja staze, razlog sto nije dosao je sljedeci bar je tako putem telefona javio da se sinoc zarakijao u "Snjezinom Bar-u 001"sa nekim likovima pa mu je tokom igranke posebna hemiska za biljeske ispala i ne moze da je nadje, slijedi potraga za head-ovom hemiskom (tu je i slika, ko pronadje dobija nagradu 20dana besplatno na Jahorni)...ostale tuzbe molim saljite privatnom porukom na username HEAD ....  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:



@Marko
Ja sam ti svugdje vidjet ces me VIP jakna crno, narandjasta (karo) i fluorescentno narandjaste pantole, crno bijeli snowboard, buce takodje (crno,bjele)