• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2009, 23:46:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Simiki

Ski Deki, hvala na info!!!

Jedva èekam da probamo te udobne ¾ièare sa amortizerima... ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((


vip-jahorina

Zvanicno: u petak pocinju raditi zice i liftovi, onako malo probno, a od subote ide punim gasom.
Osim toga, mozda se i praca pripremi (HEAD - obrati paznju!!!  ;D ) i bude u pogonu

DarkoN

koje ce biti cijene skipass-a? da li ce biti one snizene ili ove redovne koje su objavljene?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

kao sto sam par puta objavljivao, bice snizene cijene ski pasa dok nekrene bar jedan setsosjed u pogon.

VAZNO i ZVANICNO:
Svi gosti vip-jahorine imaju popust od 10% na 6-dnevne i 7-dnevne ski pasove. Molim vas sve da se javite pod hitno putem maila nasoj prodaji i prijavite se na vrijeme. Na licu mjesta nije moguce uzeti ski pas.

DarkoN

hvala, mora da mi je promaklo to obavjestenje.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB


pinkpanter

Quote from: MarijaBB on 16 December, 2009, 12:12:51
jedna lijepa

E svaka cast za ovaj photo. Maloprije sam gledao na web cam poljice i ovaj snijeg sto svjetluca stvara mnogo dobar osjecaj. :)
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?


nixid

Quote from: MarijaBB on 16 December, 2009, 12:12:51
jedna lijepa

i nije u photo shopu odradjena :)


TIK TAK TIK TAK evo ide subotaaaaaaaaa ... VIP pustite sve zice u subotu za raju ono dzaba da probamo :)

otrov

upravo!  3:(  koji je email prodaje ?
share it with friend or two

Ozimican

Quote from: vip-jahorina on 16 December, 2009, 11:51:58
kao sto sam par puta objavljivao, bice snizene cijene ski pasa dok nekrene bar jedan setsosjed u pogon.

VAZNO i ZVANICNO:
Svi gosti vip-jahorine imaju popust od 10% na 6-dnevne i 7-dnevne ski pasove. Molim vas sve da se javite pod hitno putem maila nasoj prodaji i prijavite se na vrijeme. Na licu mjesta nije moguce uzeti ski pas.
Padal danas snijeg gore..kod nas prestao.. puf:)
nemojte cistit staze kad dodjem da malo idem kroz divljinu.hehe z:s) z:s)

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 16 December, 2009, 11:51:58
kao sto sam par puta objavljivao, bice snizene cijene ski pasa dok nekrene bar jedan setsosjed u pogon.

VAZNO i ZVANICNO:
Svi gosti vip-jahorine imaju popust od 10% na 6-dnevne i 7-dnevne ski pasove. Molim vas sve da se javite pod hitno putem maila nasoj prodaji i prijavite se na vrijeme. Na licu mjesta nije moguce uzeti ski pas.
NA KOJE SE GOSTE MISLI KOJI DOLAZE PREKO VIPA.IMA LI POPUSTA ZA CLANOVE FORUMA

hunterfish

Pozdrav svima.

kako vidim na "vrem. progn." trenutna visina snega je 19 cm.

Slo¾iæete se da je to ipak malo.
A neko pominje start u subotu?!
Jel æe se to zaista i desiti?

Ovde u U¾icu sneg "bije punim gasom" ali na torniku sumnjam da æe ratrak imati dubinu za tabanje.


snjezana


Laffite

Bilo je èasno ¾ivjeti s Titom