• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2009, 23:46:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

neca

Ako ovak onastavi da pada za vikend sigurno skijanje !
Kad ce da puste  sestosjede ?

Big_DANE

Quote from: neca on 16 December, 2009, 00:27:00
Ako ovak onastavi da pada za vikend sigurno skijanje !
Kad ce da puste  sestosjede ?

Pa blago vama!!!  :bravo::( :bravo::(  Bi ce skijanja za vikend, tako bar kaze VIP i Hare zmaj od nocaja!
Gde si bila kraljice zadnjih mesec dana...:P salim se...pa sestosjed Ogorjelica 20-25.dec pustaju a Poljice 10 dana kasnije!
Poz

neca

Quote from: danilosubotic on 16 December, 2009, 00:47:57
Quote from: neca on 16 December, 2009, 00:27:00
Ako ovak onastavi da pada za vikend sigurno skijanje !
Kad ce da puste  sestosjede ?

Pa blago vama!!!  :bravo::( :bravo::(  Bi ce skijanja za vikend, tako bar kaze VIP i Hare zmaj od nocaja!
Gde si bila kraljice zadnjih mesec dana...:P salim se...pa sestosjed Ogorjelica 20-25.dec pustaju a Poljice 10 dana kasnije!
Poz
malo sam bila offline sa ovih prostaora pa sa prvim snijegom i ja dolazim back  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

Big_DANE

hehehe...lepo lepo...kao sto vidis novi sestoguzi na ogorjelici i poljicama...do 25.dec ce Ogorjelica raditi a 7-10dana posle i poljice  :bravo::( :bravo::(
Imas sta ga gledas i citas... na temi 2 x sestosjed za sezonu 2009/2010]
Trenutna visina snega je oko 50cm..negde i vise zbog nameta... :)
Laku noc

thief

u sarajevu jos uvijek pada ....neumoran je..nadam se da je tako i gore... :-X


skiDeki

Ja zadnjih pet godina dolazim u februaru i nijad sneg nije omanuo i svaki put sam skijao i na praci :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

md

Nije mi jasno zbog èega se sada ne gaze staze , najave su da æe biti hladno narednih dana pa zar  nebi trebalo dobro ugaziti ovo i napraviti ekstra podlogu!?  >:(
"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

Vlado28

Dobro jutro ljudi. Jutros je padao snijeg na Palama kada sam ustao,sada je malo stao. Visina sijega je oko 20cm. A vrijeme je...pada ce!!!  :bravo::(  s:nij) s:nij) s:nij)
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

DarkoN

U Sarajevu jutros visina snijega oko 18 cm , temp -4 snijeg malo prolijece. Jos 2 dana do skijanja.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

zburkos

Pozdrav raja.....  Sad gledam live, ja koja je ljepota, blago se onima koji su gore...... I gledam koje zicare rade pa stoji da je i sestosjed na Ogorjelici u funkciji... Nisam bio par dana na forumu pa me zanima jel' to istina i ako jeste jel' se neko od forumasa provozo????????
;D

DarkoN

Ski info jos uvijek nije u funkciji pa ni te informacije nisu tacne. ako si obratio paznju vidio si da pise da je 19 cm snijega i da je suncano.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

zburkos

Quote from: darkon on 16 December, 2009, 09:54:05
Ski info jos uvijek nije u funkciji pa ni te informacije nisu tacne. ako si obratio paznju vidio si da pise da je 19 cm snijega i da je suncano.
Jarane, kad sam vidio ono da zeleni nisam gore ni pogledo.... :)

DarkoN

ma samo opusteno nadam se da ce brzo stvarni izvjesraj da izgleda onako. naravno sve osim visine snijega gdje ce da stoji jos jedna 1 ispred. ;D
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Ski info nije u funkciji...juce je bilo 50-tak cm snega...dal je sta napadalo sinoc...jos nema informacija...al polako...
sto se tice Ogorjelice I radi...tj. testira se!!!!! 2 x sestosjed za sezonu 2009/2010
Na Poljicama se trenutno kace korpe!!!!  :bravo::( :bravo::(
POzzzzzzz