• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2009, 23:46:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.


harison

e sad je vec poceo padati ono momacki pravo......Kamera broj 1 zatrpana,  (:smijeh: (:smijeh: ALO VI SA SESTOSJEDOM NA OGORJELICI, MALO BRZE --HURRY UP Leitner

Big_DANE

Quote from: harison on 15 December, 2009, 12:11:27
e sad je vec poceo padati ono momacki pravo......Kamera broj 1 zatrpana,  (:smijeh: (:smijeh: ALO VI SA SESTOSJEDOM NA OGORJELICI, MALO BRZE --HURRY UP Leitner

hehehee... :bravo::( :bravo::( preduhitrio si me hare za ceo 1 min... (:smijeh: (:smijeh: bas htedoh da napisem da je zatrpana kamera number 1.!!!!!!
ZNACI POCEO DA PADA ONAKO MUSKI, DO SAD JE ZENSKI PADO!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

p.s. U NS pada zenski...al pada...za vikend malo do Fruske da se smoèi dasèurina!

thegrke

Prizor na kameri br.1 je najlepsi.  ZAVEJANA JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE. l:k) l:k) l:k) l:k) l:k)

HeAd

jos kad bi pustili sestosjed ovaj vikend  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

harison

Quote from: head on 15 December, 2009, 12:18:42
jos kad bi pustili sestosjed ovaj vikend  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

EE Jos kad bi mi oni platili da dodjem ili navoskali bord!!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: budite sretni sto pada ovako u velikoj kolicni a ostale zelje ostavite za kasnije

HeAd

ma ovo treba iskoristiti jer gore se sve zna okrenuti za cas dune jugo i ode sve uz PM
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

marko0806

pada a? ima ga?
steta sto je jahorina 450 km. daleko

skiDeki

Quote from: danilosubotic on 15 December, 2009, 12:13:00
Quote from: harison on 15 December, 2009, 12:11:27
e sad je vec poceo padati ono momacki pravo......Kamera broj 1 zatrpana,  (:smijeh: (:smijeh: ALO VI SA SESTOSJEDOM NA OGORJELICI, MALO BRZE --HURRY UP Leitner

hehehee... :bravo::( :bravo::( preduhitrio si me hare za ceo 1 min... (:smijeh: (:smijeh: bas htedoh da napisem da je zatrpana kamera number 1.!!!!!!
ZNACI POCEO DA PADA ONAKO MUSKI, DO SAD JE ZENSKI PADO!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

p.s. U NS pada zenski...al pada...za vikend malo do Fruske da se smoèi dasèurina!
Bio sam na Fruskacu sinoc i danas, ima ga 25-35cm nejednako je jer duva. Ima i smetova, bar na sremskoj strani. Ma samo nek pada na Jahorini s:nij) s:nij)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

ovo prevoze rakiju nista ne tabaju (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Lui


pasity

Quote from: Lui on 15 December, 2009, 13:31:55
Izgleda da tabaju...  :
Cao svima!
Dolazim  iz madarske(pecuha) u subotu ( na 3 dana), ko sta zna ???Radi ce zice ili 2sjed poljice? (6sjed Ogorljice)
Svaki dan citam vas , dobar forum imate.AAAA rakiju bi i ja popio... :)

harison

Subota (19.12.)....Sve radi osim Sestosjeda...Ogorjelica se otvara izmedju 20-25-tog, a dok Poljice ce kasnit jedno 10dana