• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2009, 23:46:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.


vip-jahorina

nije bas tako,
nije lako donijeti odluku po ovolikom snijegu ili ne. jucer su bili ratraci na stazi.
sta su jutro radili ne znam. ali po ovoj magli i s malo snijega noje bas preporucljivo skijati.

vidim na kameri 1 ratrak i hitnu pomoc, nadam se da su dosli samo na rakiju.

BOJAN-BG

VIPE IMA LI KOGA GORE NA STAZI DA TI DA ZVANICNE INFORMACIJE

DarkoN

Zna li iko kakvo je stanje sa stazom isplati li mi se dolaziti? Kada ce skiinfo da proradi? ma nek je srecan pocetak ski sezone pa neka je i ovako, bice bolje sigurno, najavljuju jace padavine  s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

ja iz kreveta, nigdje nikoga, svi se razbjezali .....
ali vidis sta treba, skija se, zeljo radi.
ko je dosao je dosao (podsjecame na ono ko je jamio .....)  puf:)

Mi nismo danas nikoga slali na staze, jer mislim da je suludo po ovo malo snijega skijati i po ovakvoj magli, jedino ako je neko od nasih na svoju ruku ... sto cemo znati kasnije


Ski info pocinje sa radom kad nam OC pocne slati zvanicne informacije. Do tada pratimo preko vipa i foruma

Big_DANE

LEPO SE VIDE SKIJASI & PO KOJI BORDER  :bravo::( :bravo::( :bravo::(


vip-jahorina


Big_DANE

 :D  :D  IZNIKO JOS JEDAN NOVI SESTOSJED  (:smijeh: (:smijeh: :bravo::( :bravo::(


A RADI SE I NA POLJICAMA( SLIKA SAMO ZA Bataneo ) CAK DVA AVTOMOBILA '' LEITNER-a''!!!!!!

vip-jahorina

sad ce bato sa milion pitanja ala da to nije poljica dvosjed presao na ogorijelicu

Big_DANE

Evo Bataneo da se ne zabunis i slika Poljica gde rade strucna lica LEITNER-a!!!!!

zum

gore je maglustina, hladno i bas zimska atmosfera.
zeljo radi ali samo dio do onog drugog brda. rece mi tip da su staze lose, vidi se da je prvi snijeg kojeg nije dovoljno.
momak sto radi na zici kaze da su pustili u rad i naglasili svima da skijaju na svoju odgovornost. valjda pritisak je bio veliki da se odskija malo.
Kola hitne su tu za svaki slucaj  :D jer je moguce ocekivati da se neko polomi po ovakoj stazi

uglavnom meni nije doslo na ideju da "odskijam". Popio jednu sa acom i nazad

vip-jahorina

sinoc sam dobio sliku i pozdrav sa zacaranih dvora od bojana ....

MarijaBB

Quote from: danilosubotic on 13 December, 2009, 11:58:07
:D  :D  IZNIKO JOS JEDAN NOVI SESTOSJED  (:smijeh: (:smijeh: :bravo::( :bravo::(


Druze, kivina malo ostra..... Kao za bob stazu

HeAd

Vip ubise te piranjima...a niti je visina snijega za skijanje niti su vremenski uslovi ok....ljudi moji nema nista od skijanja bez po metra snijega eto nek vam to bude orjentir kad bude pisalo 50 centi onda svi na skije i sve staze se pripremaju i zicare rade...i mislim da se ne isplati dolaziti dok sestosjed ne proradi...eto to je moje misljenje....pa kom obojci tom i opanci  (:smijeh:

a o kvalitetama i stukturi prvog snijega koji padne koji uopste po meni nije ni za sankanje  ce vam nesto reci moj kolega VIP :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

sina

konacno je krenulo...i neka je sa srecom..........
ova dupla ogorjelica bas dobro izgleda...moze li se to napraviti i sa poljicama :)