• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2009, 23:46:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Bojan NS


vip-jahorina

Trenutno surfa stranicama jahorina.org preko 120 posjetitelja!!! samo jedan dio od desetine hiljada posjetitelja dnevno ....
iskoristio bi priliku bi da Vas pozdravim sve ...  cr:)

Stanje na Jahorini: OCEKUJEMO SKIJANJE NA ZELJI SUTRA!

DarkoN

Upravo sam dobio informaciju sa Jahorine da ce biti skijanja sutra na Zelji. Za cijenu skipass-a mi nisu znali nista reci. Nadam se da ce VIP znati vise.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

borderka

mi smo danas "bordali" na poljicama, divan snijeg i ima ga sto je najvaznije... nadam se da cemo sljedeci vik bordati "zauprave"  :D

HeAd

nesto gledam sljedece sedmice sva skijalista u BiH bi mogla da prorade punim kapacitetom :bravo::( :bravo::( :bravo::(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


vip-jahorina

stazom si (na guzi) za 10 sekundi !!!  ;D

ako ides okolo, pola sata. pogledaj mapu otprilke

marko0806

koliko ima otrilike cm snjega, i koliko ga treba za normalno skijanje?

vip-jahorina

ima ga 30cm, a za normalno skijanje ga treba 50, moze i na 40 (otprilike)

HeAd

sta je jako zanimljivo uvjek u pocetku sezone kao i prosle godine Jahorina u decembru ima manje snijega od Vlasica i Kupresa...ovo se desilo i prosle na Vlasicu ga ima vec pola metra....a i jako je zanimljivo da za sljedeci petak najavljuje se temparatura do -22C :o
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Simiki

Da otvorim nedeljn jutro...


Je li napadalo sta od sinoc???

DarkoN

sta je sa skijanjem? na kameri se vide neki ljudi kod lifta, nadam se da nisu slucajni prolaznici.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

maxo

Na kameri Rajska dolina se vide neki skijasi...  :D  Znaci, pocelo jeee... Mozete li samo regulisati Ski Info? :)  Pozdrav svima!!!

Big_DANE


vip-jahorina

jutroooo,
evo su krenuli na lift. ....
pocetak sezone UZIVO 


Nek je sretna i bijela !!!!!