• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2009, 23:46:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

GaLLa

neee.....pa jel to neka duugoroèna prognoza? :'( :'( :'(


BOJAN-BG

0va vremenska prognoza mi se nesvidja od utorka,poco sam da razmisljam da dodjem za ovaj vikend na skijanje pa sta bude za novu godinu

skiDeki

Na Jahorini i dalje pada sneg, cini mi se jaceg intenziteta :D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

Upravu si SkiDeki, na Jahorini bas ORE snijeg  pravo kako reko ono MUSKI krupne pahulje :D, a vrijeme zicara kada pocinju je kao i uvjek!! ako si bio na Jahorini valjda znas  ideea:(....

Novost!!!

Na Bjelasnici se sutra otvara skijaliste  i bit ce besplatna samo nocno skijanje ...dok u subotu ce se placati ali biti ce nesto jeftini ski pass za sve liftove....petak i subotu dijelit ce se hrana, pice, kuhano vino(snjezo  :o)  sve besplatno....sve su organizovali hoteli,moteli,apartmani, ZOi, i 2 opstine Hadzici i Trnovo

P.S.
Ako ovo ne ide ovdje nek neko od vodecih kopira i premjesti negdje treba!!!


skiDeki

Vrlo fino od strane organizatora :bravo::( Nadamo se tome i na Jahorini :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

ma ja sam sutra na jahorini makar cuskije padale, ja vise nemogu da izdrzim. ako nebude skijanja na jahorini imam jedno brdo iza zgrade nije nesto ali  ;D ;D ;D
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vampir_toza

e drustvo vidimo se u pondeljak, valjda ce ova prognoza omanuti, cuj kisa :( :( nikako mi se ne svidja :( hocemo samo  s:nij) s:nij) s:nij)

skiDeki

Pa sad je hladno i ima dosta snega, ako se sad dobro urade staze, malo + nemoze nista., samo da ne potraje.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Mox

U Zenici danas za sat i po napade finih 10cm na onih starih 15cm xD a jos uvijek pada

skiDeki

U sremu ne pada od juce ima ga od 30-40cm, danas je bilo i sunca ali je MINUS, a od sutra debeli minus, za vikend opet sneg, a od srede naglo otopljenje.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

otrov

I dalje pada .. Sad ga vec ima 4 metra ... Moze da duva jugo da ga duva kolko hoce sad  >:D
share it with friend or two

skiDeki

Pa da ga ima 4m ne bi mu skodilo, ali na zalost, nema ga toliko!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

fux

kakva je situacija sutra za karte

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...