• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2009, 23:46:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

metrobg

Na sajtu stoji informacija:

" Sluzba "Ski Info" se automatski aktivira cim su staze u pogonu.

Zvanicni pocetak sezone 2009/2010 je 12.12.2009. Najksinje tog datuma ili kad krene vertikalni transport u pogon bi trebali poceti dobijati informacije o radu zica."

I jeddan i drugi uslov su ispunjeni, a ne rade podaci o visini snega i aktivnosti ¾ièara. Kada se planira da se to aktivira.

z:s)  s:nij)  s:nij)  s:nij)

Big_DANE

Zvanicno sezona je pocela....ali jos nije pocele da rade zice!!!!!! Trebalo bi za vikend poceti da rade...al nesto sumnjam!
Gledaj na webcam, citaj na forumu(uvek su brze i tacne informejsn)... Visina snega je oko 50cm.... trebalo bi da pada i danas sneg...

thegrke

Pa dvosedi bi trebali da prorade, a sestosed kad bude. Ionako nece biti guzve pre 25.12


kosmik

Ljudi odavno citam ovaj forum,svakodnevno ga citam i moram pohvaliti brzinu informacija...evo napokon sam se registrovao,pa da se ukljucim i pricu i ja  :)

planiram na jahorinu 25.12. pa me interesuje da li ce do tada proraditi zicare?

HeAd

KOSMIK samo petljas da si odavno na forumu i da citas znao bi sve te informacije (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

harison

Quote from: kosmik on 17 December, 2009, 10:04:32
Ljudi odavno citam ovaj forum,svakodnevno ga citam i moram pohvaliti brzinu informacija...evo napokon sam se registrovao,pa da se ukljucim i pricu i ja  :)

planiram na jahorinu 25.12. pa me interesuje da li ce do tada proraditi zicare?


Nema veze head :P, kosmik sve zice, osim Poljica sestosjed ce raditi, tako je u planu samo treba snijega  s:nij) s:nij) s:nij)

kosmik

head ja bih igrao bez nniskih udaraca....
pratim forum,ali svaki dan se govori o istoj stvari,kad ce poceti i ... hocu samo da budem siguran da ce raditi 25

dasas

od utorka opet fucking jugo i temp u opasnom plusu 3:(

HeAd

kosmik izvini nisam te prepozno :o ;D :D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE


harison

Na Jahorini pocinje lagano da pada snijeg, valjda ce se povecati tokom dana....

sina


harison

Za one koji nisu vidjeli...staze se sredjuju head je ispred njih sa dnevnikom napokon nasao hemijsku  (:smijeh: (:smijeh:


md

Napokon!

Imam dvije petarde i idem ih odmah baciti od sreæe!
"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"