• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2009, 23:46:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: harison on 16 December, 2009, 20:59:04
Quote from: danilosubotic on 16 December, 2009, 20:49:40
NIJE MI JASNO ZASTO NISU RATRACI IZASLI I TO URADILI STO SU TREBALI!?!?!?!?!?!?!
MOZE LI SE KO PITATI.!?!?! gospon KOROMANA!???? KOLIKO SAM RAZUMEO DA IMA 50cm SNEGA DOVOLJNO ZA RAD RATRAKA!?!?!?
STA CEKAJU!?!?  3:( 3:( 3:(  police:( police:(

Izjava gosp.Koromana je sljedeca:
Zbog ne utabanih staza, i ostalih problema na stazi se ne smije ni u kom slucaju kriviti OC Jahorina, zbog toga jer danas u jutarnje sate nije bilo inspektora za tabanje staza gosp.Head-a koji sa sobom ima dnevnik o tacnoj proceduri tabanja staze, razlog sto nije dosao je sljedeci bar je tako putem telefona javio da se sinoc zarakijao u "Snjezinom Bar-u 001"sa nekim likovima pa mu je tokom igranke posebna hemiska za biljeske ispala i ne moze da je nadje, slijedi potraga za head-ovom hemiskom (tu je i slika, ko pronadje dobija nagradu 20dana besplatno na Jahorni)...ostale tuzbe molim saljite privatnom porukom na username HEAD ....  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:



@Marko
Ja sam ti svugdje vidjet ces me VIP jakna crno, narandjasta(karo) i narandjaste pantole, crno bijeli snowboard, buce takodje (crno,bjele)

HAHAHAHAHAHA....PROCEDURA TABANJA STAZA....HAHAHAH....IZGUBIO OLOVKU!!!
NE ZNAS KO JE LUDJI...TAJ GOSN KOROMAN, TI ILI GOSN HEAD STO JE IZGUBIO OLOVKU!!!!!!!!!!!!
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Sta ste napali na Head-a toliko, pa nije on covek kriv sto zna kako treba raditi staze sleep:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

VIP, hoce li biti te slike veceras, da pogledam, isao bi spavati, imao sam tezak dan puf:)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

Evo, sta je danas bilo na Jahorini?
Snijega kao u prici, sve je bijelo, hladno je (varirala je temperatura od -7 do -2), radi se na sestosjedima, sve se onako zateze i priprema za petak/subotu kad dolazi prvi veci val turista.

Ja sma kod Ace malo zaglavio, cugnulo se jer je zima bila. Malo dotjerana mu Kloliba (inace se zove Jahorinska Koliba), onda kod raleta u Royal, stvarno dobro izgleda.
Tu cemo praviti partije svake sedmice, sa nizim cijenama pica. Cim se detalje dogovorimo, objavljujem sve.

Navratili do Mecave i tako po Jahorini do naseg naselja Sator, gdje je bas onako idilicno.

skiDeki

 :bravo::( VIP sad mogu na spavanje sleep:( sleep:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

marko0806

Ajde da zarakijamo, vipe ce bit zive muzike i harmonike
imamo i pjeveca i sviraca u drustvu
malo bolje objesni gdje se to nalazi


DarkoN

petak+skijanje+rakija(dupla)=uzivanje!!! jedva cekam.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

Ja sam ljudi vazda spreman za dobro drustvo i zezanje. Naravno ukoliko obavaveze to dozvole.

Evo vam jedne slike kao ce royal izgledati (jos ga rade, pa nisam htio previse da slikam, ali ce biti bum)
Ja sam skontao da ce najbolji derneci biti u Royalu. I zato se ove zime drzuzimo tamo (samo za one nepovjerljive: nemamo tamo tala niti namjeravamo, ali ko dodje tamo, znace zbog cega smo izabrali to mjesto).

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 16 December, 2009, 22:10:00
Ja sam ljudi vazda spreman za dobro drustvo i zezanje. Naravno ukoliko obavaveze to dozvole.

Evo vam jedne slike kao ce royal izgledati (jos ga rade, pa nisam htio previse da slikam, ali ce biti bum)
Ja sam skontao da ce najbolji derneci biti u Royalu. I zato se ove zime drzuzimo tamo (samo za one nepovjerljive: nemamo tamo tala niti namjeravamo, ali ko dodje tamo, znace zbog cega smo izabrali to mjesto).

AJ DA PROBAMO I TAMO NIJE DALEKO OD LAVINE A MOZE NAS NEKO I GURNUTI DA SE SKOTRLJAMO DO HOTELA KAD SE PONAPIJAMO

vip-jahorina

Par ljudi je pitalo sta je sa kaficem Peggy na stazi.
Uklonjen je zbog novog 6sjeda, ali je peggy dobio dozvolu na jednu godinu da napravi drvenu kolibu blizu stare. PA evo jedne slike-dvije sa stanjem i pozicijom

vip-jahorina

Da ne skrenemo sa teme, imamo opet snjezni alarm za sriejdu cetvrtak i petak

Padaj padaj, samo padaj .....  :bravo::(


vip-jahorina

kako bude bice ...

uskoro i ovdje jedan film sa stanjem na jahorini .....

Big_DANE

OoooOOoOooOoooo...VIP MEN...masala!!!!!! Kolko slika! Cak i video!!!!
Sve je divno! Moram se potrudit koliko je u mojoj moci da ove sezone budem deo ove nenormalno
fantasticne planine  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Veliki pOZzzzzz