• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2009, 23:46:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

EVO KOLOKO JE SNEGA PALO U NS!!!!!


HARE_CARE ZASTO NEMA IZVESTAJA ZA DANAS!???  GDE TAJ VIP MEN NESTAO!????
KOLIKO JE NAPADALO!?  JEL PADA JOS UVEK???

Bojan NS


borderka

jos tri dana do vikenda... izludicu... odoh van pred zgradu da napravim jump  :D

gt-r

koliko na kraju ima snijega na jahorini?

maxo

U Prijedoru ima oko 25 cm snijega, a na Kozari oko 50-ak cm...danas je pusten u rad lift,a za vikend idem da vidim kako je!  ludzatobom:(( ...Samo da se pohvalim!  s:nij)


DarkoN

na kameri 1 se vidi da pada  s:nij)- samo nek nastavi i nek nestaje dok ne napada bar 1 m. jedva cekam vikend.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

goxon

Bice snjega, evo pise u novinama  :D :D :D al stvarno.....   s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)


vip-jahorina

uh, evo natjerali ste me da odem do jahorine, pa sam usput popio koju, iako je sve prazno, cuga sam  :bravo::(
zato evo u narednih par minata koja slika i opis stanja na jahorini

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 15 December, 2009, 23:17:45
uh, evo natjerali ste me da odem do jahorine, pa sam usput popio koju, iako je sve prazno, cuga sam :bravo::(
zato evo u narednih par minata koja slika i opis stanja na jahorini
CEKAMO SLIKE,DAL ZNA NEKO GDE DA VIDIMO MALO DUZU VREMENSKU PROGNOZU DO 09.01.2010 JA STO SAM NASAO JE DO 25 A VEC OD 22.12 TEMPERATURE U PLUSU

harison

Stanje odlicno....Evo i od mene mini klip u kasne sate nisam mogao vise da izdrzim :D pozdrav VIP-e

http://www.youtube.com/watch?v=HvaKuCzfeIg odlican snijeg :d hahahahahha




marko0806

Quote from: BOJAN-KR on 15 December, 2009, 23:21:44
Quote from: vip-jahorina on 15 December, 2009, 23:17:45
uh, evo natjerali ste me da odem do jahorine, pa sam usput popio koju, iako je sve prazno, cuga sam :bravo::(
zato evo u narednih par minata koja slika i opis stanja na jahorini
CEKAMO SLIKE,DAL ZNA NEKO GDE DA VIDIMO MALO DUZU VREMENSKU PROGNOZU DO 09.01.2010 JA STO SAM NASAO JE DO 25 A VEC OD 22.12 TEMPERATURE U PLUSU
ja imam na iphonu vremensku prognozu za 15 dana ACU WETHER donekle je tocna i pise da tek 29. ce bit malo toplije.
i nemoj molim te vise kvarit sa negativnim vjestima 3:( hahaha

BOJAN-BG

NEGATIVNE ILI POZITIVNE DAJ DA VIDIMO PROGNOZU  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: