• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2009, 23:46:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

harison

Hahaha, head nije problem samo nemoj da ti ravnas staze prije nas ... jer se ne zna na sta ce to izgledati  :P  3:(

nixid

ljudi ja sam se sav najezio i jedva cekam faking subotu :)

skiDeki

Ti ces uskoro gore, a ja tek za 1,5 mesec :'(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

nixid

Quote from: skiDeki on 15 December, 2009, 16:23:47
Ti ces uskoro gore, a ja tek za 1,5 mesec :'(

jbga ako te sta tjesi dobijat ces izvjestaj :)

skiDeki

Naravno, a mozda isko[pam neki vikend posle nove godine :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

evo me drustvo, malo sam zvjerko vani, pa sam sad dosao na pale nazad.
Ovdje laganice propaduje, cim stignem idem na brdo .... da vidim sta je i kako je.

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

loop

imam osjecaj da ce ga sutra bit metar  :D ekipa se sprema za kupres, ima ga 60ak cm, topovi rade tutaforca  :bravo::( :bravo::( 
allways stand sideways!

MOKE

Koji ce liftovi raditi sad za vikend???

marko0806

ajde vipe idi vidi pa nam jav,i obavezno uzmi metar da izmjeris kkoliko ima s:nij) i nagovori ljude da pracu isto otvore do 26 ako budu i male mogucnosti :bravo::(
svi ukucani se deru na mene da visim po cjele dane na forumu, 18 sati na dan sam na forumu.

BOJAN-BG

SAD CE INFORMACIJE IZ PRVE RUKE KRENUO JE VIP U OBILAZAK  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

harison

I dalje snijeg pada na Jahorini.....  :bravo::( :bravo::( :bravo::(  samo da subota bude radna...da se malo izvozam poludit cu :D

marko0806

hare si izmjeri kolikol ima cenata jel dosta s:nij)                                                                                                                                                       za prace ludzatobom:((

harison

Joj to sam zaboravio odo opet natrag  ??? ahhahahahha....salim se ne zna se jos dok snijeg ne prestane onda ce se objaviti kolicina snjeznog pokrivaca i bit ce postavljeno na Jahorina Ski info http://www.jahorina.org/vrijeme.php

HeAd

hare za sta te taj vip placa (:smijeh:
izvadi prangiju i idi mjeri visinu snijega (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4