• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2009, 23:46:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

harison

Na Jahorini ga ima, nesto slicno kao i u Sarajevu ovog novog snijega tako da na onih 15+10tak novog = 25cm   (:smijeh: ...A veceras se nesto sprema vidjet cemo oko 01:00 sta je to  s:nij)  ideea:(


P.S.
Jos pravo jako pada ali sve nesto sitno... budel citavu noc padao ovako imat ce ga izmedju 30 - 40 cm do sutra se ne zna mozda i padne 2m hehehe

marko0806

 samo da kisa i visoke temperature  ne zeznu stvar ko prosle godine prije naseg dolaska se otopilo skoro metar snjega,

thief

u sarajevu padaaaaaaaaaaa  s:nij) s:nij) s:nij) ja vjerujem i gor...bar po web camerama... :bravo::( :bravo::( :bravo::(

BOJAN-BG

ALA LEJTER RADI I TRECU SMENU IZGLEDA DA SU PENALI VELIKI PA HOCE I PRE VREMENA DA PUSTE SESTOSEDE

vip-jahorina

ja sam vam reako, 24 sata dnevno se radi. bili -10, kisa ili snijeg. i sve su stranci (njemci ili svicar.)

dejans

ma navukli se na rakiju pa nema zime za njih...samo neka rade

harison

Malo zoom Ogorjelicu 1 i Poljice prema liftu!!!

BigCat

Hoce li biti sta od Prace ove godine?

harison

Ja nista o Praci, ne znam ako sta cujem javim takodj!!!

Big_DANE

Sledece godine kad lepo nabace topice  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

harison

Pa skijat do juna ili jula :P hahaaha 8) uzivanje

Big_DANE

Pa nadam se da ce znat tako napravit podlogu itd...kao Head :P  pa da bude skijanja barem do kraja maja! AL FINOG!!!  :bravo::( :bravo::(

marko0806

Quote from: BigCat on 15 December, 2009, 01:01:23
Hoce li biti sta od Prace ove godine?
o cemu ovisi osim o kolicini snjega.
ako ce ga bit dosta ce radit, koliko ga treba za prace

skiDeki

Oko 1m min. Na jahorini i dalje pada!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

thief

snijeg ne pada...on sipaaaaaaaaaaaaaaaaa  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)....i to nije prestao cijelu noc...pa po izgledima nastavice cijeli dan.... s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)